Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tartanak nöknek önvédelmi...

Hol tartanak nöknek önvédelmi edzéseket?

Figyelt kérdés

szeretnék önvédelmet tanulni,de nincs kedvem egyesülethez menni,se pasikkal edzeni,de szeretném megtanulni,h hogyan védjem meg magam,meg kondinak se lenne rossz!

hol van Pesten erre lehetöség,ha van egyálltalán?

köszi a válaszokat


2010. júl. 11. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Modern Defendo-Mad Girl edzés,csak csajoknak.Nézz utána,benne van a keresőben!
2010. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos jó a Defendo is, de nem nőknek, hanem 90 kg-s férfiaknak. A stílusban rengeteg az olyan földrevitel, amit egy 50-60 kg-s nő nem tud megcsinálni egy 15 kilóval nehezebb támadóval. Szerintem a Krav Maga sokkal hatékonyabb önvédelmi rendszer.

Pesten rengeteg helyen tartanak edzést ( www.krav-maga.hu ). Ha jól tudom a XIII. kerületben van csak nőknek szóló edzés is, bár én inkább egy olyan csoportot javasolnék, ahol vegyesen vannak nők és férfiak is, hiszen az utcán valószínű, hogy nem nővel szemben kell megvédeni magad, és erre egy vegyes csoportban sokkal jobban fel lehet készülni.

2010. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

ucsó

Ez a kommented kb olyan volt,mintha az mondtad volna,hogy ne coca colát igyál,hanem pepsit mert az a jobb.

Nyomasd csak a hászid propagandát!

2010. júl. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom hány 90 kilóst látsz itt kampósorrú.

[link]

2010. júl. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam már mindkettőt, és mellette számos küzdősportot és elhiheted ég és föld a különbség a kettő között, de tőlem aztán száljatok el a defendótól, majd pofára estek amikor a fojtás leszedés nem fog működni az utcán.
2010. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vok

Akkor az miért van,hogy defendo és modern defendo edzésre a tanulók fele km-ról jött át?Mert a km egy pénzlehúzó dolog jött-ment oktatókkal.A magyar km nem iráeli(böaaa) km.

2010. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem írom le még egyszer de kihagytam a "z"-t.
2010. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sasok sportcentrum például. Vannak külön női önvédelem órák. Július-augusztus ugyan szünet, de ősszel nyitnak

Honlap: [link]

2010. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerek minden Krav Maga instruktort, de hárman éppen múlt hónapban vizsgáztak sikeres expert szintre izraelben egy hetes edzőtábor után a legmagasabb szintű izraeli km oktatók előtt. Magyarországon is minden tanuló izraeli oktató(k) előtt vizsgázik a követelményekből.

Ennyit a magyar Krav maga oktatásról.

2010. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kár,hogy nem maradtak ott.

Ilyen egy igazi km edzés.

http://www.youtube.com/watch?v=jc0qN4QXV1c&feature=fvw

2010. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!