Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft fegyvert árulhatok...

Airsoft fegyvert árulhatok facebookon és adás-vétel csoportokban?

Figyelt kérdés
Egy SPARTAC AK47-es airsoft gépkarabélyről lenne szó, amit szeretnék eladni kihasználatlanság miatt. Az airsoftabc .com oldalon vettem még annó, de mkh-s kártyát nem kaptam hozzá, csak leírást a fegyverről, szabályokat, stb. Kellene a pénz nagyon, de nem tudom, fel lehet ilyesmi hírdetést tenni facebookra? Gondolok itt arra, hogy nehogy rendőrségi ügy legyen belőle, mert “fegyvert” árulok. Bár nem is értem, hisz nem igazi fegyverről van szó, csak mivel airsoft, nem egy játékpisztolyról beszélünk.
2019. júl. 31. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez játéknak számít. Nem kell hozzá semmi
2019. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Ez játéknak számít. Nem kell hozzá semmi"


7,5 joule alatti légfegyvernek számít nem játéknak. De a törvény nem tiltja hogy ne adhasd el. Nyugodtan felrakhatsz hirdetést róla ha elmúltál 18 éves. ez az egyetlen kikötés.

2019. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!