Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen negatív tapasztalatok...

Milyen negatív tapasztalatok vannak a cseresznyevirág lovardával?

Figyelt kérdés
Elmennék oda ki próbálni ,de túl sok rosszat olvastam. Kíváncsi vagyok mi van még .
2019. aug. 14. 15:00
 1/2 anonim válasza:

Menj el és próbáld ki személyesen. Attól hogy X embernek nem tetszett, lehet Neked ez az ideális hely.

Most ha felsorolunk ide csak negatív tapasztalatokat, akkor el se mész? És ha csak pozitívakat, akkor igen? Ne ez alaján dönts.


Mi érdekel a lovardával kapcsolatban? Mi a célod, milyen szinten vagy, mit szeretnél tanulni? Mi a fontos, hogy egyénileg oktassanak vagy jó az osztály is? Számít, hogy mindig ugyanahhoz az oktatóhoz kerülj? Szeretnél te is pucolni, nyergelni, óra után leápolásban segíteni? Fontos, hogy legyen fedeles? Mi az, amit max szeretnél mindezért fizetni?

2019. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nehéz időpontot foglalni, és hosszú a várólista. Nekem ez nagy szívfájdalmam, viszont olyan szempontból korrekt, hogy nem használják túl a lovakat. Kevés lovarda van Budapesten, ahol nem napi 3-4-5 órákat mennek a lovak heti max 1 pihenővel. Itt legalább erre figyelnek.

Amúgy menj el és próbáld ki. Ami másnak nem tetszik, lehet neked szimpatikus lesz. Én néha eljutok,ha szabadul fel időpont, de máshova is járok..szerintem amúgy ember- és lóközpontúak abszolúte.

2020. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!