Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyibe kerülnek az edzések...

Mennyibe kerülnek az edzések az Aranypatkóban (Bp. -), Cseresznyevirág lovardában?

Figyelt kérdés
Inkább a futószáras edzésre lennék kíváncsi, de ha a csoportos óra árát is tudjátok légyszi írjátok meg! Sőt ha van véleményetek valamelyikről nyugodtan írjátok meg azt is!!

2019. febr. 28. 08:07
 1/5 Érsek Ákos válasza:

Szia!


Szeretnék ebben segíteni! Én a Cseresznyevirág Lovardát tudom ajánlani, nagyon kedvesek az edzők illetve a társaság is. :)


Ára:


25 perc futószáras/egyéni lovaglás: 3500

50 perc egyéni lovaglás (maximum 2 fő): 6500

50 perc osztálylovaglás (maximum 4-5 fő): 4500

55-60 perc tereplovaglás (minimum 2 fő): 5000


Igazság szerint én is próbálnék ott eljárni lovasedzésre, ha az időm engedi.


Facebookon megtudod nézni természetesen. :)


Remélem tudtam segíteni! :)

2019. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen :) megnézem
2019. márc. 1. 22:55
 3/5 anonim válasza:

Nem lehet egy lapon említeni a két lovardát :D

Az aranypatkót talán egy kicsit kedvezőbb áron dolgozik, de szörnyű körülmények vannak ott, és nagyon nem kedvesek ott az emberek. A cseresznyevirágban jó a hangulat, állandó pörgés és jókedv van. Szívesen fogadnak új lovasokat is, és nem küldenek haza óra után.

Én idejárok már régóta. Itt találtam meg a helyem.

A futószáras óra 3500 ft, osztály 4500, terep 5000 és az egyéni óra 6500 ft. Elsőre soknak hangozhat, de én annyi, de annyi lovardát kipróbáltam már, és lehet hogy olcsóbbak voltak, de MENEKÜLTEM onnan!

2019. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindkettöt probáltam, teljesen ugyanaz a szinvonal, de talán az Aranypatkoban jobban figyeltek rám edzés közben. De mindkettö tömeglovarda, sima hobbizos hely, az egyik Buda szegletében, másik a Pesti oldal szélén. Futoszáron ugyanazt fogod kapni mindkét helyen.
2019. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cseresznyevirag árai évről évre emelkednek de az oktatás ugyanaz! Nem igazán figyelnek a lovasokra inkább beszélgetnek .
2019. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!