Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő gördeszkásnak segítség (? )

Kezdő gördeszkásnak segítség (? )

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, egyelőre csak gyakorláshoz keresek egy deszkát minnél olcsóbban. Kettőt néztem ki, az oxelo mid500-at és a kisebbik Oxelo Jamba-t. Alapjáraton közelekedésre használnám egyelőre, viszont ahogy olvastam a yamba nagyon instabbil + ritka ronda színűek /ami nem feltétlen lényeges, csak na.../ Szigorúan 20ezer alatt érdekelnek és nem feltétlen kell tartosnak lennie, fél-1 év bőven megteszi. Addigra úgyis belejövök és lesz végre sajáűt keresetem, lehet minőségibbet venni. Elnyújtottam. Röviden: Milyen deszkát tudtok ajánlani 20ezer alatt kezdőknek, ami több mint fél évig kitart?

#gördeszka #deszka #Oxelo #skate board #mid500
2019. aug. 19. 14:22
 1/7 anonim válasza:

[link]


Nekem egy éve meg van és trükköket is birok csinálni vele nem drága és szeretem is nagyon ajánlom!

2019. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább csak közlekedésre használnám, az a 77 szerintem nekem picit kicsi lesz 39-40 lábméret és 15/f
2019. aug. 19. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg valaki úgymond tegyen már igazsaágot. Ha valaki ismeri mind két márkát mondjon kérem véleményt...
2019. aug. 19. 19:24
 4/7 anonim válasza:

Én is inkább azt ajánlom amit az első írt

Az oxelo-k nak hamar szét megy a függőjük

És 1-2 hét után el kopik a kerék és csúszik majd

2019. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És kicsi lesz nekem? Nagyon kezdő vagyok mint írtam. Meglehet, hogy lazán elférek rajta, de az is benne van a pakliba, hogy 39-40 -es lábbal nem lesz kényelmes...
2019. aug. 19. 21:52
 6/7 anonim válasza:
Lehet máshonnan más méretben venni menj be egy skeatboard shop - ba és próbáld ki melyik méret kényelmes
2019. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A környékemen nincs, de majd körbe nézzek.
2019. aug. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!