Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő gördeszkásnak melyik?

Kezdő gördeszkásnak melyik?

Figyelt kérdés

Ez a 2 gördeszka közül az olcsóbb is megteszi kezdőnek,kezdő trükkökre,nem lassúak, és strapa bíróak?

Vagy költsek 3ezerel többet megéri a másik? Mivel az ABEC 7es.


[link]


olcsóbb: [link]



2014. jún. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy kezdő gördeszka, és olyan sincs, hogy kezdő trükkök, a gördeszka ha nem minőség, akkor bizony törik könnyen, és ha rosszkor törik, akkor súlyosan le is sérülhetsz, akár egész életedre.
2014. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minőségi...nem szeretnék egyből 20-30ezreket kiadni.De ez a 2 közül mindkettőnek jó a minősége?Vagy egy Spartan Top Board jobb lenne tőlük?
2014. jún. 5. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
egyiknek sem jó a minősége egy értelmes szett kerék kerül annyiba, mint ezek a "komplett" deszkák... ha nem tudsz egy egyszerű deszkára kiadni 17-25ezret akkor inkább felejtsd el ezt a sportot, mert ilyen gagyi vacakkal, csak csalódni fogysz, és vagy megsérülni nagyon csúnyán.
2014. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam eszek valami "olcsóbbat" amíg haladó nem leszek. :/

Amúgy neked milyen deszkád van/volt?

2014. jún. 5. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:

De az én lábamnak (41,42) kicsit nagy a rendes gördeszka, a gyerek az meg kicsi :/


Na mindegy tanulónak veszek valami olcsóbbat, azt később ha már megy akkor drágábbat.

2014. jún. 6. 21:43
 6/7 anonim válasza:

Szerintem elég az olcsóbb deszka, bár szerintem e kettő közül inkább a drágábbikat vedd meg.

De nem garantálom, hogy sokáig fogja bírni.

Bár ha csak gurulsz, akkor lehet bírja évekig.

Attól függ, mire használod.

Viszont addig el tudod dönteni, hogy szeretnéd-e folytatni a sportot. :)

Üdv: Egy deszkás lány.

2014. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beniy ***** válasza:
Remélem nem vetted még meg. :/ Sajnos egy minőségi deszkára érdemes rákölteni egy 25 rongyot, de azzal viszont könnyebb is lesz megtanulni a dolgokat, mert normális alkatrészekből van összerakva. :) Ezekkel maximum elveszed saját magadtól a kedvedet az egésztől. Egyébként normális gördeszkáknál többféle méret van ám. :) Egy 41-es lábra az itt alsó sorban lévő deszkák mindegyike jó. Személyes ízlésen múlik, hogy mennyire szeretnéd keskenynek. :) [link]
2014. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!