Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fél év alatt fel lehet fejlődn...

Fél év alatt fel lehet fejlődni egy küzdősportban olyan szintre, hogy versenyezni mehessen?

Figyelt kérdés

Küzdősportolni akarok,hogy ne csak erős legyek,de verekedni is tudjak.Eddig elég keményen edzettem.Addig emelgettem a súlyokat,amíg össze nem hánytam magam és addig futottam amíg össze nem estem vagy minden izmom remegni nem kezdett és nem tudtam abbahagyni a remegést.

Ha elég keményen edzek és mindent bele adok,akkor fél év alatt el tudok jutni arra a szintre hogy versenyezhessek?



2019. aug. 21. 03:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a kondizáshoz szar a genetikám és gyenge vagyok.De egy küzdősport talán jobban meghálálná a bele fektetett energiát,hiszen ott nem a genetikán múlik a fejlödés,hanem a munkán.Ezért akarok váltani
2019. aug. 21. 03:43
 2/4 anonim válasza:
Akár még a sürgősségire is eljuthatsz.
2019. aug. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

rossz a hozzá állás ne azert menj hogy egy kigyurt allat legyel hanem mert szeretnel abban a sportban el erni valamit.

amugy meg ha jarsz egy eggyesuletbe nem verekedhetsz csak ugy max edzesen meg versenyen de az utcan nem remelem ezzel tisztaba vagy.

2019. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zathureczky Zsolt tobbszoros mma europa bajnok elkuld fel ev utan versenyezni!! Most bjj edzeseket tart. Jartam hozza 4 evet . Tapasztalatbol mondom.
2019. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!