Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemény erről a bicikliről?

Vélemény erről a bicikliről?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 25. 16:32
1 2
 1/12 Tiszakanyar ***** válasza:
Jól néz ki.
2019. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2019. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok trükkökre illetve iskolába elbiciklizesre használnám :)
2019. szept. 26. 09:33
 4/12 szlory ***** válasza:
100%
Jé, ez egész jó. A felszerelése strapabírónak várható a novatec és RF chester cuccok költséghatékony de jó szintet adnak, a suntour dirt teló sem a legalja, kezdésnek szerintem megjárja.. az egész fekete, szóval ha rommá verted a fényezését, könnyen kipofozhatod. a hayes mechanikusokról nem sokat tudok, de adnék neki esélyt.
2019. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld:) szoval szerinted jo lenne?
2019. szept. 27. 21:13
 6/12 szlory ***** válasza:

Ja, bocs, nem voltam egy ideig (kint gurultam :D)


Szóval igen, szerintem jó lenne. Nézd: lehet herélni a költségvetést, meg nekiállhatnék f1kázni ezt is, hogy mit tuningolj... de őszintén. ha úgy nézem, hogy legyen egy bringa, ami nincs kicsontozva, bírja a tanulást de nem sírok be, amikor nekiverem a földnek... ez szerintem egy jó példa rá. arany középút. legrosszabb esetben leamortizálod, aztán már tudva, mit keresel, vásárolsz másikat, ezt meg el tudod pattintani - nyilván kevésért, de nem hinném, hogy a nyakadon marad (kivéve a totálkárt)


hogy suliba mennyire... hát lakatot szerintem szerezz rá, egy bivalyabbat :D

2019. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szlory ***** válasza:

amúgy bocsánat az intermezzoért: most hétvégén éles szituba keveredtem egy új Chester platform pedállal. hát még jobban fenntartom azóta, hogy költséghatékony + frankó cuccokat kell elképzelni a családban. amilyen kis f1kának nézik, úgy fogott meg egy rendes dorkóban, mintha odaszögeztek volna. ha xarabb lett volna fent, akkor arcot ültettem volna az erdőben. Sajnálom hogy a RF is átment tajvani tulajdonba, de a kanadai szellemiség úgy vélem, még nem veszett oda :D


bocsi az offért

2019. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 👊 amugy a matt fekete az olyan tegyuk fel odakarcolom valahova alatta is fekete? Lehet hulye kérdés 😆
2019. okt. 1. 22:40
 9/12 szlory ***** válasza:

Francokat. Szép fém színű, tehát világítani fog. :D


De amúgy, elviheted fóliáshoz, hogy kőfelverődés elleni fóliából szabjon rá neked cuccot, úgy elég jól véded azért.


Vagy időnként lemosod, megtisztítod alkohollal, ráfújsz 1000 forintos akryl sprayt és olyan lesz mit az új - amíg hozzá nem ér megint valami :D

2019. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fóliázás kb mennyibe kerül?
2019. okt. 2. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!