Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tudtok erröl a bicikliről?

Mit tudtok erröl a bicikliről?

Figyelt kérdés

A bicikli neve: Balance 3.1


Ha valaki tud róla valamit, hogy megéri e megvenni, a tapasztalata vele kapcsolatban, az írjon. Köszönöm


2017. szept. 21. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hervis forgalmazta és felverte az árát a semmire . Eredeti zsír állapotban talán 25 ezret ér . Akkor ha kizárólag városban műúton használnál bringát versenyt szerezz be , ha sok a földút mező akkor egy trekking jobb . A montik alacsonyak mert terepre hegyi akrobatikára készülnek , rücskös széles a gumi ezek akadályoznak a normális haladásban .
2017. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Földes utakon használnám 45e forintért hírdetik használtan. Ilyes fajta biciklit szeretnék használtan max 50e ft ért.
2017. szept. 21. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

50ért nem kapsz ennél jobbat, én a helyedben vennék egy normális biciklit kicsit többért. Az én 900 ezres bringámat 8 év után már csak 250ért tudtam eladni, ezt meg 60ért láttam neten és elvileg már 13 éves és alig olcsóbb mint új árában.

Ha tényleg nem akarsz drágábbat akkor vidd el 30ért, ha nem adja akkor meg nézd meg a decathlonban a btwin rokkrájder bringákat, nem sokkal többért kapsz újat.

2017. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!