Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miylen extrém sportot ajánlana...

$$$$$ kérdése:

Miylen extrém sportot ajánlanatok télire?

Figyelt kérdés
Na ugy en endúrozok meg a gördeszkázastol, görkorizastol, waveboardozastol,bmx tol, mountainbikozastol (nem durva terep csak magunknak csinaltunk "kissebb,,ugratokat .) kezdve eleg sok mindent kiprobaltam es csinaltam mar. Egyiket se profi szinten de eltudtam bohockodni tehat magabiztos voltam mindel es mai napig elvagyok veluk. De jelenleg nincs endúro szettem és fogalmam sincs mit csinaljak telen Xd. Mert eddig amint eleesett a ho mentunk ki a hatarba vagy mashova ökörködni. Kene valami amivel fel tudjuk dobni az unalmasabb napjainkat. Es nem atlagos dolgot szeretnek hanem valami tenyleg izgalmasat. Nyilvan akkorra gondolok amikor mar leesik a hó A sieles es a snowboard kizarva mert alfoldon lakok.. Es sajnos nem is tudok. Bar gondolkodom rajta hogy meg kellne tanulni.. Csakhat ugyse tudnam normalis szinten üzni mert itt nem lehet. Szerintetek milyen téli extrem sportot tudnak csinalni az alföldön? Nem is muszaj sportnak lennie csak legyen izgalmas es adjon egy kis adrenalint😂. És ne legyen nagyon draga kivitelezni. Elöre is köszönöm ha valakinek van ötlete.
2019. dec. 10. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én télen longboardozok, nemtudom mennyire reális de tul sok hó sosincs xD
2019. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez sajnos igaz. Nem sok ho van😂. Azon is gondolkodtam hogy kimegyunk valami elhagyatott placra es a kocsi mögé szankót kötunk es akkor normalisan veretjuk nem csak lassan XD. De nem tudom mennyire lenne izgalmas.... Meg ugye az is igaz amit mondtal hogy lehet ho se lesz... De amugy a longbordon amr egy idelye gondolkodom . Lehet belekezdek😁.
2019. dec. 10. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem túl extrém első hallásra, de haverral mi idén nyáron edzés közben úgy döntöttünk, hogy minden nap fogunk futni 4km-t és egy alap átmozgató edzést csinállni kettlebellel, és egész évben ugyan úgy felöltözve, mint akkor... tehát félmeztelenül.

Még mindig bírjuk, bár reggel 7kor üveget lehetne vágni a mellbimbóinkkal :D de egyre javul az állóképességünk, pedig eddig sem volt szar, és a hidegtűrésünk is.

De ad adrenalint rendesen.

2019. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ah a futas nem az en elemem sajnos Xd. Regen amikor meg kondiztam neha eljartunk futni. De akkor is nagyon utáltam. Mostmar konkretan ra se tudom venni magam arra hogy fussak XD. En nem adrenalint erzek futas közben csak azt hogy elfaradtam es mar abba hagynam XD .De kinek mi
2019. dec. 15. 02:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, mikor 5km re vagy otthonról a határban, megállsz pihenni, aztán rájössz, hogy a szervezeted a végét járja a hidegtől, álmosodsz, megy el az erőd közben reszketsz, és tudod, ha hallgatsz magadra ott összekuporodsz és szépen csendben meghalsz... az ad adrenalint.
2019. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat en nem hiszem. Mert en az adrenalintol jol erzem magam. Te meg nem hiszem hogy attol mert fazol es rosszuk vagy jol erzed magad😂.
2019. dec. 16. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!