Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mindenki aki lovas! Hogy...

Mindenki aki lovas! Hogy győzhetném le a vágtától való félelmet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
azt élvezni szokás, nem félni tőle. Csináld és vedd észre, ahogy szinte repülsz.
2010. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy jó lovasoktató sokat segít. Én is féltem tőle, de megszeretette velem az oktatóm.
2010. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én attól félek mindig,hogy nem tudom visszafogni a lovat,és,,kiszalad"alólam...De ha elkezdesz vágtázni,szerintem rájössz,hogy ez olyan csodálatos érzés,hogy eszedben sem lesz a félelem:)Mellesleg sokkal könnyebb vágtában megülni,mint ügetésben,mert még az(tan)ügetés piszkosul,,rázós"addig a vágta olyan,mintha hintalovon ülnél,és a föld felett repülnél:)Ne félj,a világ egyik legcsodálatosabb érzése!Ha megbízható a pacid,nincs mitől tartani.Én is féltem először,de amikor elsőre beugrattam vágtába...Onnantól kezdve megállás nélkül mentünk!!Sok sikert!:)
2010. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha én is kicsit félek pont attól amitól a 3. válszoló de ezt le kell küzdeni különben ha félsz a ló is érezni fogja. Bár én már nem igazán félek inkább csak ha szőrén vágtázok. Szerintem ne gondolj a félelmeidre,fogabb el hogy félsz az izgulást is így kell leközdeni.
2010. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!