Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én a kyokushin karatét művelem 3 éve és szeretnék katona tiszti pályát kezdeni de nagyon keresztbe

tettek nekem amitől elment a kedvem a szüleim meg erőltetik hogy folytassam mert akkor nem tudok menni a tisztire. Ti mit javasoltok?



2020. jan. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Karaténak nincs köze a katonasághoz, nem látom az összefüggést. Többet érnél, ha airsoftoznál.
2020. jan. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szalagkorlát16 válasza:
0%

Az airsoft nak miköze a küzdősporthoz ember?!?!


Amúgy a karate és a katonai lét között eszméletlen nagy különbség van...

A katonai küzdősportal meg is tudod magad védeni. 😂

2020. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És eleve a küzdősportoknak mi köze van a katonasághoz, ember??!!!?? Szövegértésen nem a falat kellett volna nézni az iskolában. A kérdés értelmetlen teljes mértékben. Nem a Kyokushinján fog múlni, hogy mehet-e tisztire. Annyira nem számít a katonai létben a Karate tudás, hogy konkrétan többet érne azzal, ha airsoftra járna. Pedig azért az is messze van a valóságtól. Csak azért írtam, hogy érezhető legyen, hogy mennyire nincs összefüggés a kérdésben.
2020. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!