Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördesa tudóst valaki ismer?...

Gördesa tudóst valaki ismer? Milyen gördeszkát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok valaki tudna segíteni gördeszkát akarok venni.


Ha fel tudja itt venni velem a kapcsolatot és annyit ír deszka és ír baromi hálás lennék: [link]


Volt egy deszkám ami húzott az egyik oldalra és egy rakat vacak volt (k2 szóval csontra nem stendert) de azon tanultam (amennyire tudok) és ragaszkodnék a szokványos alak kivétel ha valami nagyon atom...

Legjobban gurulni tudok bár trükközni igyekeztem így ennek a vas részét is széjjel kaptam 2 év alatt... (szóval gyakorló vagyok)

A haverok longbordhoz értenek de mint mondtam ragaszkodnél a gördeszkához...

Olyat szeretnék ami normális nem esik szét 3 éven belül (nyári heti 2 használat alatt). A pénztárca kevésbé számít ha baszó a deszka de nem akarok azért csont profi deszkát csak kezdőbb vágyok és nem giga trükkös és elsősorba közlekedni lenne és kisebb jádaszigetekre feligratni... Meg szabsdidőbe trükközgetni...



2020. jan. 19. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

decathlonban vehető oxelo. 3 évig nem fixen bírja, viszont 1 évet lazán kibír napi használat mellett. Ha pedig szétesőben van (pl lap haldoklik), akkor 1 év után fel a netre, majd rendelsz egy lapot, esetleg személyesen gördeszka shopba elmész,majd "lapot szeretnék!".

A függő és a kerék sokáig bírták az én oxelomnak még anno. A csapágyak genyóznak sokszor, az agresszív használat után kb 6-7 hónap után cserélendők. Érdemes az olcsóbbat venni. Flaten begyakorlod az alapokat. azt cs

2020. jan. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!