Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten ismer valaki jó...

Budapesten ismer valaki jó SSC-t ahova érdemes lenne menni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is érdekelnének. Tényleg emberhiány van?
2018. júl. 23. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
BT, BP, unisys, TATA, CPL, celanese, Avis, Lufthansa,stb és igen tényleg van hiány, ha angol mellet meg beszélsz meg egy nyelvet úgy megjobb
2018. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Engem felsőfokú angollal és alap orosszal még csak interjúra se hívtak be a fent említett cégek. Nagy eséllyel a szolnoki lakhely nem tetszett nekik, meg az, hogy nincs munkatapasztalatom (baze, hogy legyen munkatapasztalatom, ha nem vesznek fel sehova? logika az volt valaha is?). Egy próbát megér, de ne lepődj meg, ha annyira nem méltatnak, hogy "pajzánkodd szájba magadat".
2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen helyeken csak telefonos melók vannak, vagy írásban is lehet kamatoztatni a nyelvtudást? (angol és német B2 szint)
2018. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Bt meg Avis mint jó SSC :D

Avis-nál még hugyozni sem mehetsz ki nyugodtan

Diageo a legjobb sztem, T-system, GE sem rossz


#3 kevered a call centerrel, teljesen más

2018. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

Te csekély értelmű, a "T-system" alatt ugye nem azt a pudvás sóher rózsaszín céget érted az infóparkban?

Hogy szakadna rájuk az 1-es villamos a vasúti híddal együtt.

Amúgy Glassdoor, SSCheroes, nézz szét. SSC-ben brutál pénzeket is lehet keresni, céges verdával, na nyilván nem a mihasznáknak.

BP-hez ne menj, mert felrobbantották a Mark Wahlberget az olajkúttal együtt. Nézd meg a filmet. Nyomi banda.

2018. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Én szenvedtem pár hetet a t-systemsel, aztán menekültem mint jó rabbi a szalonnás szendvicstől
2018. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

# 5


Csekély értelmű anyád valaga, te proli.

Nyilván minden osztály, részleg és főnök egységesen ugyan olyan szar. IT rész egyáltalán nem rossz, ha valaki valamilyen billing vagy service desk részen volt biorobot, akkor megértem, hogy szar volt neki.

Köszi a 2 oldalt, amit kb. már minden hülye is ismer.

2018. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Nah már úgy vártam hogy valaki elkezdjen prolizni:D vörös Csepel zúgjon a hangod....
2018. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Látom a felcsúti még mindig nem hagyott fel azzal a szokásával, hogy több regisztrációról írogasson.
2018. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
# 9 Nem tudom eldönteni, hogy melyik irritálóbb ebben a kategóriában, Balázska vagy ő. Balázskán legalább néha lehet röhögni.
2018. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!