Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Használt (vagyis megengedhető...

RainbowLorikeet kérdése:

Használt (vagyis megengedhető áru) Penny longboardot 36" keresek! Merre lelhetek?

Figyelt kérdés

Vaterán, árukeresőn alig vagy nincs is, az Extrem digitalnak van egy nagyon gyanúsan olcsó koppintása, és ezzel nem jut több hely az eszembe ahol kaphatnék.

Merre találhatok ilyen longboardot?

Illetve milyen koppintásai elfogadhatóak?



2020. márc. 22. 13:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban BP vonzáskörzetében, vagy neten, de igazából bárhol.
2020. márc. 22. 14:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Budapesten a The Lab nevű boltban biztos, hogy tudnak segíteni (ha nyitva vannak), nagyon jófejek a srácok, rengeteg deszkával és kiegészítőkkel, ruhákkal stb, minden megtalálsz kb. Ezen kívül én Insportlineról rendeltem jó minőségű deszkát, de Hervisben is találni jó longboardot. Dechatlonban is (ott főleg cruisereket). És hát Garage Storeban is vannak deszkák, de sztem nagyon túlárazzák őket.


23/F

2020. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!