Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen longboardot érdemes...

Milyen longboardot érdemes venni, ha az ember picit túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni longboardzoni, azonban van rajtam egy kis fölösleg, és nem tudom, hogy milyen longboardot lenne érdemes venni, ugyanis amiket én néztem, azok nem bírtak volna el. Ebben szeretnék segítséget kérni.
2017. júl. 22. 18:11
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Mennyire túlsúlyos vagy? A normál deszkák (mármint nem a gyerekeknek valóak) általában 100 kg teherbírásúak.Ha ez neked nem jó, akkor azt ajánlom,(mivel írtad hogy kezdő vagy), kérd meg egy tapasztalt deszkás ismerősöd, hogy segítsen összeállítani egyet. Mármint a boltban kaphatóak hozzá kerekek, csapágy, és a legfontosabb, hogy egy direkt vastagabb fából készült lapot vegyetek hozzá.

2017. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hali! 110-115 kiló körül mozgok és sajnos egyátalán nincs olyan ismerősöm aki deszkázik, pont ezért kértem itt segítséget :D
2017. júl. 22. 22:42
 3/5 anonim válasza:
Ez esetben ha jársz deszkásboltba (ne sportáruház, mert ott nem értenek hozzá, pl. Decathlon), kérd ki a véleményüket, ők valószínűleg tudnak majd segíteni :)
2017. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben van! Köszönöm szépen a segítséget :)
2017. júl. 25. 18:18
 5/5 anonim válasza:
Ha nem is sikerült sokat, de szívesen! :D
2017. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!