Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi bajuk az embereknek Palik...

Kasue s kérdése:

Mi bajuk az embereknek Palik Lászlóval?

Figyelt kérdés
Szerintem a magyar Forma-1 közvetítések legnagyobb kommentátora, és egyesek csak irigykednek rá, mert gazdag. Mi bajotok vele, de komolyan?

2020. ápr. 9. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi, hogy magas fejhangon ordítva biztatja a résztvevőket, pláne rövidnadrágban. Nézd meg a térdeit, nagyon irritáló és komikus is.
2020. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas ahogy ordít, semmi más bajom nincs vele. Jó hang, jól kommentál, jó pasi, de nem kéne ordítani, zavaró nagyon.

Nézhetetlenek a műsorok miatta.

Lehalkíthatom, de a feszkókeltése ugyanaz.

Gondolom figyelemfelkeltésnek szánja a stílust, de visszafelé sül el.

2020. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Palik ordít, ő ilyen, jó, aki ezt nem bírja, vagy zavarja, azt megértem... de másoknak nem ez a baja? Komolyan szeretném megtudni, hogy mi.
2020. ápr. 9. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat néztem anno a F1-et, de a "Gyulám"-mal való röhögcsélése és jópofizása nekem nem jött be.

A mostani bohócműsorába egyszer néztem bele, láttam, hogy a stílusa semmit sem változott, ráadásul még a hangerőt is emelte. Nem nézem.

2020. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Borzalom, ahogy ordibált az Exatlonban. Fülsuketito volt. De a legnagyobb baj az volt, hogy sokszor hulyesegeket orditozott es ez a ketto egyben a legrosszabb kombo a vilagon. Az oltozkodes borzalmas, a fogait meg ne is emlitsuk.
2020. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor valótlan dolgokat mondott véletlenül pl.:kivárásra autózik xy a 2. helyen, ezért kap 4 tizedet körönként, ha baleset volt első visszajátszás után kihozták Gyulával ki a hibás/ mit történt (sokszor rosszul).Meg persze az ordibálás de azt már írták előttem.
2020. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha még aktuális. Nekem máig az a bajom, hogy annyi tiszteletet nem adott meg senkinek, hogy bejelentse, hogy abbahagyja az F1-et. Legalább azoktól a nézőktől, akik szerették őt. Még Szujó is elköszönt, pedig az övé tényleg hirtelen történt.
2021. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!