Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoftot ajánlotok...

Milyen airsoftot ajánlotok 25000Ft-ig? Kezdőknek leginkább.

Figyelt kérdés

Szóval, haverjaimmal kitaláltuk, hogy mi lenne, ha vidéken elkezdenénk airsoftozni. Van rá jó terület és mindannyian nagyon szeretnénk végre saját airsoftot.

Viszont arra jutottunk, hogy elsőre nem veszünk 60k-ért, mert ha nem lesz értelme akkor kuka az egész... Szóval pisztolyokat és Uzikat kezdtünk el nézni, viszont volt amelyikről nem volt elég videó, hogy döntsünk, vagy egyéb problémák akadtak. Ezért kérnék tapasztaltabbaktól segítséget. Igazából bármi, jó 25k-ig. Ha esetleg valaki olcsóbbat is tud mutatni az már csak plusz pont.

Előre is köszi a segítséget!



2020. ápr. 19. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az airsoft szó egy (6 vagy 8 mm átmérőjű műanyag vagy biológiailag lebomló) gömblövedéket kilövő, „alacsony” energiájú légfegyverekkel játszott hobbi-sport gyűjtőneve. Amit én tudok az kevés de ide írom, a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.
2020. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
25k ért hát csak piacon vásárolt fegyvereket tudsz venni a kezdő kategória is kb 30knál kezdődik. Egyzser engem átvertek egyel konkrétan mikor kihozták kiderült hogy na baszki hát nem el van törve a szán. Azt írta AEG lóf@szt rugós piacos eredeti áron 2000 forint és 24k ért kínálta. Ezt csak azért írtam le hogy vigyázzatok honnan és milyet vesztek. De ha mondanom kéne akkor taiwangunról simán lehet akár 20 alatt is venni mondjuk amit te is írtál uzit legalább is én láttam eggyet 10 ért
2021. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!