Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Éjszakai játékhoz kell csináln...

Éjszakai játékhoz kell csinálnom valamilyen torkolat tűz imitáló fényt arra gondoltam hogy egy ledet rákötök az elsütő billentyűre hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
egy ar15 re lenne

#Airsoft #torkolat tűz
2020. júl. 30. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon maszekolni akarod?

Vannak ilyen Muzzle Flash Generator nevű kis cuccok, amik ezt profi módon tudják. Feltekered a csőre, van benn egy szenzor, amikor átmegy rajt a golyó, felvillant pár ledet.


Ilyesmik:

https://www.youtube.com/watch?v=Dp2kc-2rUL4


[link]

2020. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Találtam én is ilyet de egy játékért felesleges szerintem venni egy kb 30 ezer forintos eszközt( túlozva 30)
2020. júl. 30. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nemtom hogy működik egy airsoft fegyver elektronikája, hogy őszinte legyek. De gondolom egy játékért nem annyira akarsz az elsütő elektronikájába se belepiszkálni...


Valami olyat tudnék elképzelni, hogy gombelem tartó (CR2032 3V-os elvisz pár LED-et viszonylag hosszabb ideig) - kábel - led - kábel - nyomógomb (nem kapcsolgatható, hanem ami folyamatos lenyomásnál folyamatosan világít, elengedéskor meg nem) - kábel vissza a gombelem tartóba.


A gombot beheftelni valahogy az elsütő környékére, hogy amikor húzod, akkor lenyomva legyen a gomb is, kábelezést fegyver oldalán passzosra leragasztani, hogy ne akadjon be semmibe, LED-et meg behúzni a cső elejéhez.

2020. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pu67snbg-DI


Mondjuk ez tök menő homemade cucc. Mikrofonnal lövéshangra villogtat. :)

2020. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!