Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Váltsak karatéból eskrimára?

Váltsak karatéból eskrimára?

Figyelt kérdés
Már elég rég karatézom de gondok adódtak az egyesületemben (az edzőnket már nem érdekeljük, nincs normális edzés stb.) és szerettem volna önvédelemre jári, így akadtam rá az eskrimára. El is mentem egy edzésre nagyon jó volt, viszont csak heti kétszer van, drágább mint a karate es messzebb is van.

2020. szept. 3. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Maradj a karaténál
Menj el eskrimázni
Keresgélj még
Egyéb, leírom
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A világ legjobb karate dojoja is ötször gyengébb, mint a világ legszarabb ökölvívó klubja. Ez tény, és nem vélemény. A karate egy kalap bélsár.
2020. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thunderfairy ***** válasza:
74%
Váltsál eskrimára. A fegyver használat a mai utcákon fontos lehet. Késelések ellen is jobban védve vagy hogy ha tudod használni szakszerűen. Nyugodtan hagyd ott a karatét ha azt érzed helyes döntésnek.
2020. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyire messze? Az se jó, ha nagyon messze van. Én is járni akartam Eskrimara, csak totál nem érte meg, mivel alapból 2 óra lett volna oda-vissza az út, meg edzés előtt is 1 órát kellett volna várnom meg utána is, mivel úgy jártak volna csak a buszok.

Emiatt ezt is érdemes megfontolni, mert hiába tetszik neked, ha csak kínszenvedés árán tudsz feljutni oda.

A jelenlegi klubodat meg hagyd ott, mert csak szívni fogtok ilyen edző mellett. Szomszéd kisváros Thai bokszosai dettó ugyanezzel szívnak, a főedző nem akarna már edzéseket tartani, de a másik lehetséges edzőnek se akarja megadni a lehetőséget, hogy ő vigye tovább a klubot. Emiatt sokszor van, hogy 2-3 hétig nincs edzés, mert nincs kedve edzést tartani az edzőnek.

2020. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naaaaaa kérdező?

Mi lett ?

2020. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm... ha valszeg az egy egyesület akkor nem a te edződ az egyetlen, csak menj át egy másik csoporthoz és kész, de persze csak akkor hogy ha még szereted a karatét
2020. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!