Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Extrém sport: Miért nem...

Extrém sport: Miért nem szervezünk mi (tanítványok) kimondottan az edzőinknek megmérettetést a másik egyesület oktatóival, hogy kiderüljenek a turpisságok?! 😏

Figyelt kérdés

Minden edző olyan magabiztos. Akárhány edzésen voltam, szokásos sztori: "Múlkor egy MMA harcos jött nekem, én meg simám elintéztem" -mondja ezt a nagy karate mester


Felvette vidire valaki? Na persze hogy nem! Én azért próbára tenném őket. A ti fantáziátokat ez nem izgatja?!



2020. szept. 9. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha az edződ már mondjuk 60 éves, de harmadennyi idős korában európa-bajnok volt, és olimpiai helyezett?
2020. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

+1 az elsőnek.

Az utóbbi hetek tapasztalatai alapján milyen meglepő, hogy pont egy Karate mestert akarsz a példádba rakni.

2020. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyeskének: Nem egy adott sportágon belül! Ennek pont az a célja, hogy korcs legyen. Tehát fogunk egy savate edzőt és azt betesszük a ringbe egy kusskion vagy milyen karate edzőjével, és így tovább. Aztán az egy dolog, hogy ő korábban nyert, magas színvonalon nyomatta, valszeg nem véletlen edző, azért sok helyen tényleg az tanít aki tud. De azért na. Én csak megnézném őket keverve.
2020. szept. 9. 16:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Kettes: Véletlen írtam le, ki is szaladnék a világból ha karatét kellene tanulnom, borzalmasak azok a formagyakorlatok, dettó mint a hazai unikornis balettnak, vagyis tkd-nak. De nem igazán figyelem a kiírásokat, számomra csak az enyémek érdekesek.
2020. szept. 9. 16:46
 5/9 A kérdező kommentje:

19:02 üzenetnek: Bocsánat hogy nem vagyok tisztában a karate stílusokkal.

Üdv,

Borsodi kisebbség😁

2020. szept. 9. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihetőbb is lenne, ha az egész oldal jó pár hete nem burkoltan Karate fikázós kérdéssel lenne tele.

Amit meg te akarsz az soha az életben nem lesz. Már a megszervezés felénél feladnád a bürokrácia miatt.

2020. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik karate stílus edzésein, és konkrétan mely mesterektől hallottál ilyen ócsárolásokat, önfényezést?

A karate/taekwondo vonalon sok mestert ismerek személyesen, és eléggé érdekelne, ki/kik nyilatkoztak ilyeneket:))) (Számomra ez kissé hiteltelen, akiket ismerek ők alázattal, szerénységgel oktatnak, sehol sem hirdetik azt, hogy a stílusuk bármely más stílusnál hatékonyabb lenne.)

Privátban is megírhatod, válaszodat előre is köszönöm, jó sportolást!

2020. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak trolllodsz, illetve valamiért ennyire nem szimpatikusak az okinawai/japán/koreai harcművészetek, megértelek, de azzal hogy ócsárolod őket, fröcsögsz, izzadságszagúan próbálsz "bizonygatni", csak magadat járatod le, és teszed nevetségessé. A mestered/edződ nem tanított sosem Neked önfegyelmet, alázatot, sportolói magatartást? Inkább járj edzésre, gyakorolj szorgalmasan, versenyezz, a saját fejlődéseddel/képességeiddel törődj, hidd el többre fogsz jutni! :)
2020. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Wing tsun instruktor mindenki kiutne,utána meg le ütne.

A wt halálos!

2020. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!