Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen utcai sportot ajánlotok...

Milyen utcai sportot ajánlotok nekem? (lent)

Figyelt kérdés

először parkourozni szerettem volna, de a szüleim azt mondták, hogy amilyen falábú vagyok meg béna, összetörném magam... ezért aztán ki is zártam a gördeszkát, akkor bmx. viszont ahogy itt utána néztem a bmx divatb*ziknak való, ezért azt sem.... görkorizni meg azért nem mert gyorsan kinövöm és elég sokba kerül...


tudtok valamit ajánlani még utcai sportot?


2010. aug. 11. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Utcai sport :D

utcaseprés, futás, bicikli

2010. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A bmx nem divatsport ha nem ugy vezsel bringát meg ruhát ahogy a legtöbben horják hanem ami neked tetszik.A görkorikrol meg csak annyit hogy ameddig nő a lábad vegyél 2 számmal nagyobbat és ne a legdrágábbat .
2010. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Agressiv görizés:DLegjobb..:D csak nehéz megtanulni a trükköket de ha van elég kitartásod menni fog a dolog
2010. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 skater98 válasza:

gördeszkázz az a legjobb!!!!!!

de az utszán ülés és távolbanézés is jo

2010. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én most kaptam egy deszkát és nagyon béna vagyok benne de sikerült megtanulnom az ugratást 1,5 hét alatt úgy hogy ha nekem sikerült akkor neked is sikerülhet és nem kell aggódnod miatta de különben Tatabányán a vértes centerben a herwis sportban vehecc hat wheels deszkát 5000 Ft nem profi márka de a kezdő trükkökhöz jó
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
len az utszán nincs kegyelem
2010. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

minden hervisben lehet gördeszkát venni

am sztem is gördeszka

fiu vagy lány vagy?

2010. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!