Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok...

Milyen sportot ajánlotok ahhoz hogy combból és fenékből fogyjak, ami nem futás, és nem kell kiadni érte pénzt? Amitől jól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Futni nem tudok mert nagyon megfájdul a lábam tőle!Nem vok túlsúlyos, csak magamhoz képest érzem hogy felszedtem.S nagyon zavar.Melyik sport ami hatékonyan fogyaszt?
2011. aug. 29. 03:16
 1/7 anonim válasza:
biciklizés én is ezt csinálom és én se birok fütni és már 5 kiltó le is attam 2 hónap alatt
2011. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

fogyás (és hízás, tömegelés) étrend kérdése, lokális fogyás meg nincsen.

sport azért kell, hogy növeld az energia leadásod, és edzzd az izmaid (elkerüld a lebontásukat).

ingyenes sport meg.. hmm amit fennt írt Első Válaszoló..

2011. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A diétától fogsz fogyni.

Ha meg edzetlen vagy,akkor az edzés eleinte csak minimális kalóriát fog égetni,tehát nem fog fogyasztani,mert nem bírod majd csinálni hosszabb távon,nincs állóképességed.

Vegyél ugrókötelet az hatékony,olcsó és guggolj,hogy rendbehozd a lábad.

2011. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi bajod a futással? Lehet, hogy pont azért nehéz, mert azokat a területet mozgatja meg, amikre híztál. Fussál nagyon lassan, minden nap kb. 10 perc is számít!!!
2011. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

napi 10 perc futás olyan szinten nem mozdítja el az energiamérleget, hogy szinte már fölösleges.


komoly elhatározás vagy cél nélkül csak poshadás van, nem lehet eredményt elérni.

2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kitörés, görkori, biciklizés. Esetleg futás helyett sok séta. Futni én is utálok, mert fáj a lábam tőle, viszont karatézok és edzés után már nem olyan nehezek a lábaim, könnyen futok. Bár gondolom erre nem voltál kíváncsi, de én is meglepődtem. :D Szóval, ha rendesen kinyújtod a lábizmaidat, bemelegítesz, tornázol kicsit, lehet, h könnyen fog menni a futás.
2011. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

pedig fogyás és edzés nem kíváncsiság kérdése, és amit írtál az teljesen jó. ha valaki fogyni akar, akkor szálkásító étrend mellett küzdősport vagy harcművészet edzéssel nagyon jól rásegít az energiafelhasználására.

2011. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!