Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért tört szét a gördeszkám?

Miért tört szét a gördeszkám?

Figyelt kérdés
Nem volt egy öskövület és nem is volt nagyon strapálva mégis egy sima shove it-nél visszaérkeztem a deszkára a függő eltört. Elvileg aluból van. Az összes függő aluból készül egyébként? A hideg nem tudom számít-e, de kint tárolom. A csavarját eléggé meghúztam kb 1-héttel korábban, mert nem tudtam vele egyenesen menni annyira laza volt. De csak annyira húztam meg hogy egy naggyon picit tudjon mozogni és úgy használtam is előző héten és semmi baja nem volt. Szóval lehetséges hogy azért tört el mert nagyon beszorítottam a csavart? Ti mennyire szoktátok becsavarni?

2020. dec. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert kövér vagy rá, meg gondolom kínai fos volt.
2020. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
62kg vagyok és felnött gördeszka, tehát elvileg 100 kg simán kibír.
2020. dec. 16. 21:55
 3/5 anonim válasza:

Ha kint tárolod marha gyorsan szétmehet, csak gondolj bele.

Miért kint tárolod amúgy?

2020. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tető alatt van nem ázik meg ilyesmi. Ennyire számít az alunak hogy hidegen van? Csak azért tárolom kint hogy mindig kéznél legyen. Ha mentem vhová bicóval mindig szórakoztam vele előtte mert kéznél volt. Igy nem kellett kihozni bevinni állandóan.
2020. dec. 23. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen deszka volt?
2021. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!