Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire rossz út az, ha egy...

Mennyire rossz út az, ha egy veszélyes extrémsportban valakit a saját mentális problémái motiválnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha pl. valaki csak azért vállal be egy veszélyes sportban dolgokat amiket amúgy nem merne, mert úgy érzi, hogy semmi veszíteni valója nincs, meg ha megsérül, legalább lehet valaki foglalkozna vele, meg ilyesmi. Nektek erről mi a véleményetek?
2021. jan. 26. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy akinek mentális problémái vannak és nem tudja feldolgozni egyedül,az kérjen segítséget. Ha tegyük fel nem hal meg,viszont lebénul,akkor lehet bánja majd az illető,de akkor már késő.
2021. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a durva ha valaki azert megy K1ezni, hogy minél több embert megverjen. :) :DD pl
2021. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
De ez meg nem mentalis problema es nem is tudatos sztem altalaban.
2021. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon ritka, ha egyáltalán létező jelenség. Extrém sportolók inkább adrenalin függők. Aki depressziós, annak az ágyból alig van kedve kikelni, nem hogy extrém sportoljon.
2021. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!