Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Karatésok! Nehéz-e megtanulni...

Karatésok! Nehéz-e megtanulni a katákat, hogy tökéletes legyen? Kb. mennyi idő, míg egyet megtanultok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 07:21
1 2
 1/13 exronin ***** válasza:
22%
Ez megint valami béna provokáció?
2021. febr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem éppen. Karatézni fogok, amint engedi a kormány az edzéseket, és érdekelt volna a kérdésre a válasz!
2021. febr. 24. 08:03
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Katája válogatja ill a te ügyességed. Látom a shotokant tűntetted fel. Annyira nem bonyolultak. Nézegess róla videókat. Biztos vannak tutorialok is.
2021. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen a shotokanról van szó, tapasztalatok is érdekelnének, hogy nagyjából mégis kinek mennyi idő alatt sikerül egy-egy.
2021. febr. 24. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
A tapasztalat nem jelent semmit. Lehet jön valaki aki azt mondja: Ó hát nekem elég volt 2 nap hozzá ( és igaza lesz, mivel ráérzett...), majd jön egy másik kommentelő és 2 hetet fog írni ugyanarra a formára ( ez csak pl ).
2021. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha tudod, ezt a könyvet szerezd be.

2021. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 exronin ***** válasza:
38%

Harminc évig shotóztam.

Ismerem mindet, de egyet sem tudok.

2021. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
milyen Kata? Miért nem Judit ennyiből?
2021. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Egyéntől is függ, testi adottságoktól. Én 92 óta karatézom. Így közelebb az 50-hez mint a 40-hez elmondhatom, hogy minden Shotokan karát ismerek, de tökéletes soha nem lesz egyik sem. Vannak kedvenc katák amiket viszonylag jól tudok, de van olyan is amit nem tudok rendesen megcsinálni. Amúgy tapasztalat szerint a kezdőknek a legnehezebben megtanítani az első 3 katát lehet. Aztán valahogy rááll az agy meg a test. Azt, hogy mi van bent meg mi után mi jön és milyen ritmusban azt viszonylag könnyű megtanulni de az még csak az ismeret. Hogy jó is legyen az egy más kérdés :)
2021. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%

Szia! Válogatott kata-s vagyok, de én sem mondanám azt, hogy tudom bármelyiket is. Max ismerem.

A lépések nehezsege a katatol fugg, azt nem sok ido begyakorolni, viszont hogy ertsd is amit csinalsz az mas kerdes

2021. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!