Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Új rolleremnek súrlódós,...

Szalasz87 kérdése:

Új rolleremnek súrlódós, zakatolós hangja van, ez normális...?

Figyelt kérdés
Vettem egy új Street Surfing X200 rollert. kb 15 perc után egyre erősödő súrlódó, később már már zakatoló hangja van menet közben. Ha megemelve pörgetem a kereket semmi, csak használat közben, súllyal. 100 kg-ot kell bírnia, én 100 biztos nem vagyok, max 90 kg. Vissza vittem az eladó azt mondja hogy ez normális előbb utóbb minden még a 70 000-es rollernél is előjön - műanyagok a küllők a csapágy meg fém, máshogy tágul vagy mi... tényleg??? Én nem hiszem hogy ez normális, ha utcán látok valakit rollerrel nem szoktam semmilyen hasonló hangot hallani. Van a családban egy szintén új MGP Carve Kruzer 200 Roller, azzal még többet is mentünk, hasonló súllyal és közel hangtalan. Megjegyzem a Street Surfingnek az összecsukó zárja is tök szarul működik. Szerintem visszaviszem, ha nem akarják visszafizetni az árát jogosan reklamálnék? Köszönöm a segítséget!!!

2021. márc. 10. 19:02
 1/2 Serpent válasza:

Ha garanciális a roller, akkor vissza kell fizessék az árát még akkor is, ha az ketté tört. Nekem Oxelo Town 7 xl-em van. Napi 12 km-t nyomok vele. 6 oda, 6 vissza. Nekem is hallatszott egy nagyon halk súrlódás szerű hang, de azért zakatolni nem zakatol. Most megnéztem, de nem találtam semmit, majd holnap kiderül súrlódik-e még.

-Nézd meg elöl és hátul is, hogy van-e valami a sárvédő és a kerék között.

-Nézd meg, hogy esetleg a kerék és a villa közé nem tekeredett-e be mondjuk fűszál.

-Zakatol? Gyengén meghúzott csavarok is okozhatják. Rosszabb terepen az enyém is kattog, de az összes csavart ha kell, meghúzom hétvégente, tehát egy laza csavar nálam nem lehet az oka.

Nálam is csak akkor jön elő a hang ha használom.

2021. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A nem összecsukhatós rollereknél is van ilyen zakatoló hang? Gondolom mivel azokat nem nagoyn lehet álítani ezért nem is annyira nyikorognak,zakatolnak?
2021. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!