Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tehát hallottam, hogy létezik...

XNektor kérdése:

Tehát hallottam, hogy létezik egy gyógyszer amit úgy emlegetnek, hogy :"clenbuterol". Hol tudok ilyet szerezni mivel gyógyszer tárban csak receptre adják. Köszönöm előre is!?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És miért szeretnél ennyire?

Ha betartod a dietat es a deficitet, akkor fogyni fogsz...

2021. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dilertol fogsz tudni szerezni csak.
2021. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első

Igen, igaz, a diéta sokat segít viszont nyár előtt szeretnék egy olyan testet amire büszke lehetek és ha van segítség és használom az miért baj?

2021. márc. 31. 00:16
 4/11 Kop2 válasza:
A kérdésedre a válasz,hogy csak feketén tudod a clenbuterolt/spiropent beszerezni. Vagyis ha nincs gyógyszertári kontaktod akkor a terem dílerétől tudsz venni valami fekete piaci márkát pl genezist és még sorolhatnám a márkákat..egyébként az én véleményem,hogy egyén függő kinek hogyan hat diétában. A legendát félre téve nincs izommegőrző hatása! A hobbi gyúrósok többsége vagy a versenyzők 90% sem önmagában használja hanem pl androgén megy mellette és így "hatásosabb" persze amikor 3-4 féle cucc van benned nem fogod tudni melyik is hat valójában. Az adagolást magadon kell kikísérletezni ha rászánod magadat a szedésére. Kézremegésre számíthatsz fain lesz. A kaján múlik a nagyobb része inkább. Azzá leszel amit eszel.
2021. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4.

Most az étkezésem nagyjából fehérjéből áll illetve edzés napokon több szénhidrát (versenyzőként nem lehetek gyenge edzés közben minden erőmmel hajtanom kell) de a minimális egy nap 40 g(amikor nincs edzés). Fehérje viszont 120 gramm egy nap amibe benne van 2 whey protein shake is reggel és este. Viszont én nyárra akarok egy "summer body" - t és gondoltam ezzel a clenbuterollal (barátom mondta, hogy ez létezik) gyorsabban elérhetem, de ha ennyi dologot kell egyszerre szedni, hogy legyen hatása inkább simán leszek türelmes. Azt hallottam, hogy ezt a gyógyszert főképpen aszmások szedik és nem számít steroidnak emiatt gondoltam, hogy egy próbát megér.

2021. ápr. 1. 00:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy? 40g miből megy? Az meg zsírból is édes kevés nem, hogy szénhidrátbol. A másik dolog, hiába akarsz fogyni, ha a ch nagy része cukor, akkor a zsír megy le, de vizes maradsz. Clen meg egy elég erős gyógyszer erős mellékhatásokkal, én akkor már inkább a tesztót vállalom be, az is leviszi a zsírt. Szeretik használni, mert erős, de én nem szednem.
2021. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
92 kg vagyok emiatt akarok leszállkásodni. A tesztoszteron (ha arra gondoltál) milyen hatásokkal jár?
2021. ápr. 2. 07:04
 8/11 anonim ***** válasza:
igazából nem nehéz szerezni gyógyszertárból, legyél talpraesett és rájössz te is hogy tudsz orvostól kérni (nem, nem lefizetéssel és nem mert a család barátja). Feketén nem ajánlom, kitudja mit adnak neked, és ha tényleg az is van benne mennyi van benne valójában...
2022. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A pharma gruop 40Mqg clenbuterol mennyire legit olyan értelemben hogy valaki tapasztalat mennyire az aminek hirdetimagát?
2023. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 ha nem gyogyszertarbol veszed ( [link] akkor ne legyel olyan idiota hogy random oldalakrol rendelsz… kitudja mi van benne, plusz ez filleres gyogyszer a neten meg 10-20 ezrekert aruljak :D csak ugye venykoteles…


emlekszem az epherit kb 500 ft volt a gyogyszertarban a fekete piacon meg 5000 , es az nem is legit forras…

2023. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!