Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Exatlonban megsérült Somhegyi...

Exatlonban megsérült Somhegyi Krisztián, meggyógyul szerintetek?

Figyelt kérdés
Azoknak szól a kérdés, akik nézik és szeretik is az Exatlont. Sajnos Somhegyi Krisztián jobb kezének hüvelykujja megsérült, begipszelték neki az orvosok. Szerintetek regenerálódni fog neki? Palik Laci azt mondta, hogy az orvosi leletek és vizsgálatok alapján helyre fog neki jönni, de jó néhány napig nem játszhat. Mit gondoltok, mennyire lehet súlyos a sérülése? Palik Laci amit mondott, valóban úgy van? Nagyon remélem, hogy nem ér számára véget az Exatlon! Köszönöm a választ mindenkinek!

#sérülés #Palik László #Exatlon #somhegyikrisztian #bajnokokeskihivok
2021. ápr. 10. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmi baja nincs neki. ahogy lilkónak sem
2021. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő biztos vissza fog menni. Csak erősen megránthatta. Pár nap és szerintem játszane fog
2021. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Krisztián vissza fog térni, én nem gondolom, hogy ez a sérülése annyira vészes. Max 1 hét és visszaállhat.
2021. ápr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Remélem valóban így lesz! Csak sokan azt írják, hogyha nem nagy a sérülés akkor miért van neki rajta gipsz?

Létezik olyan, hogy pihentető gipsz?

2021. ápr. 11. 10:35
 5/6 anonim válasza:
63%

1. válaszoló.


Azt honnan veszed, hogy Lilkónak nincs semmi baja?

2021. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

"Azt honnan veszed, hogy Lilkónak nincs semmi baja?"


Onnan hogy friss sérülésre nem szoktak gipszet rakni a dagadás miatt. ő meg meghúzta a kezét, azt meg pláne nem szokják gipszelni.

2021. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!