Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vannak XMA (Xtreme Martial...

Sn0wf0x kérdése:

Vannak XMA (Xtreme Martial Arts) edzések Budapesten? Régen Pataki Krisztián tartott külön xma edzést, de úgy tudom azok már megszűntek, engem pedig kifejezetten xma specifikus edzés érdekelne.

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg Pataki Krisztián tanítványai még tartanak. De legrosszabb esetben még mindig elmehetsz Taekwondo-ra vagy Wushu-ra...
2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, rákérdezek akkor náluk. Engem tényleg kifejezetten csak XMA érdekelne, Tae Kwon Do-n már túl vagyok pár wushu edzésen is voltam, de annyi időt nem biztos hogy tudok rá szánni, hogy megint minden fokozaton végigmenjek és jobb esetben két év múlva eljussak odáig, hogy tényleg azt gyakoroljak amit szeretnék :)
2013. jan. 3. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!