Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók,gyorsaságnövelő...

Küzdősportolók,gyorsaságnövelő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem írni olyan gyakorlatokat,edzéstervet,amit otthon is végre tudok hajtani?Az ütésemet és a rugásomat akarom növelni,van mit leadnom (181 cm 89 kg 17f) ezért nem vagyok a leggyorsabb. Ha kérdeznétek van boxzsákom is,egyébként muay thai-ozok.

2021. máj. 27. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem arnyekolj sokat, figyelj a leforgasokra, intenziven, aztan utana hirtelen mondjuk fel perc arnyekolas utan megalsz, es nagy dinamikaval lengyelbox 15- 20 masodpercig, majd arnyekolas megint. Az idot szerintem szabd meg te ugyis erzed mennyit birsz eloszor. A 0.5 kilos vagy 1 kilos kezisulyzok is jok, vegyel fel 2 ot mind a ket kezedbe es arnyekolj azokkal percekig, majd utana anelkul. De amugy meg ezeket mind jobb rendes edzovel egy klubba. Pontkesztyut vegyen fel a haverod/ edzotarsad es uss kombinaciokat, pattogosan nem kell erobol a pontossag a lenyeg.
2021. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az az egy baj van,hogy csak 1 db egykezesem van.


Előtte két évig küzdősportoltam,jelenlegi helyzet miatt itthon edzek.Szerintetek itthon is tudok fejlődni,ha odateszem magam?Még,ha nem is mindenben,de gyorsaságban.

2021. máj. 28. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamennyit biztosan tudsz, de ne várj csodát edző nélkül.


Amit mi szoktunk csinálni a vállak savasodásának kitolására:

Fél perc plank, utána gyorsan felállsz és lengyelbox. Csinálhatod zsákon. Kb 5x vagy 6x egymás után.


Lábak: fél perc lovagló utána 10 pattintó rúgás testre. Ugyanúgy csinálhatod zsákon, szintén 5x vagy 6x.

2021. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!