Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Utcára,önvédelemre mik a...

Utcára,önvédelemre mik a leghasznosabb kombinációk?

Figyelt kérdés
Sima ütéseknél illetve ütéseknél&rugásoknál.

2021. jún. 13. 13:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
A tökönrúgás nagyon overrated, a férfiak 99%-át abszolút nem állítja meg, főleg harci körülmények között nem.
2021. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Azért az ember függő is. Ismerek én olyan birkózót akit 6 hónap boksz után szétcsap bárki. Nameg ott van ellenpéldának Khabib aki még állva is verte a legjobbakat is.
2021. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

egy 35-ös csillag és villás kulcs

vagy egy franciakulcs

2021. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 kretens ***** válasza:
17%
Én nem vagyok jártas semmilyen küzdősportban izmos sem vagyok sőt eléggé sovány meg kitartó sem vagyok mert elég sokat cigizek szóval ha valaki végigmér engem gyakorlatilag simán lebecsül.Persze volt nekem is kikerülhetetlen konfliktusom és ilyenkor kihasználtam egy eléggé alpári esélyt.Mindig félős ijedt arcot vágok és próbálok hátrálni ezzel tökéletesen elhitetem az engem bántani akaróval hogy teljesen veszélytelen vagyok.Ugyanis ilyenkor a támadó fél mindegy hogy milyen képzett a harcművészetekben tudat alatt kikapcsol az a funkció hogy védekezésre is fel kell készülni.Szóval abba a tipikus csapdába esik hogy na lekeverek két pofont neki aztán jól kiröhögöm ahogy sirva elkotródik.Na ilyenkor szoktam azt csinálni és érdekes soha nem karatéztam de nagyon érzem a távolságot a kezemmel és sokan mondták már hogy előző életemben biztos imádkozó sáska voltam mert olyan gyors (nagyon presszingeltek fiatal koromban és gyerekként hogy neked bűn lenne ha nem iratkozól be box-ra) na szóval ha bárki kéztávolságomon belül ér akkor a nyak bal oldali carotis-ér-re egy gyors kézmozdulattal félig behajlitott újakkal megcélzom majd ezzel egyidőbena jobb halántékra szintén újakkal amolyan félig ütő mozdulatot teszek.Sosem erőből hanem csak a kezem gyorsaságának a lendületével és ez nagyon fontos mert baj nem történik csak annyi hogy a támadó fél agyának a vérellátása egy pillanatra megáll de ez csak egy 5-10 másodperces eszméletvesztést okoz.
2021. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ú, egy tininindzsa.
2021. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 kretens ***** válasza:
22%
25...Nem vagyok tininindzsa már közelebb vagyok az ötvenhez mint a negyvenhez.Nem vagyok egy ijesztő alkat inkább lesajnálnak a kinézetem miatt.De az élettapasztalatom azt mondja hogy egy kis szinészkedés rafináltság fizikai konfliktusokban sokszor hasznosabb.Sok durva érdekességet is láttam már.Szemtanúja voltam olyannak is ahol egy hatvan kilós embert ököllel arcon ütött egy kigyúrt ember és először nem értettem hogy miért ordit az izomkolosszus a fájdalomtól.Hát az történt hogy a megütött ember direkt nem tért ki az ütés elől és nyitott szájjal beleharapott az ütésbe.Persze repültek a fogai de két ujját levágta a fogai a támadónak.Szóval senki ne bizza el magát senki ellen mert érheti brutális meglepetés.
2021. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!