Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha az utcán akarok kemény...

Ha az utcán akarok kemény lenni, akkor mma, box, vagy k1 lenne a jó választás?

Figyelt kérdés
Ha oda kerül a sor, jo lenne, ha meg tudnám védeni magam.
2021. aug. 2. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
22 f
2021. aug. 2. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
AK47
2021. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Futás. Meg konfliktuskezelés. Ha előkerül egy kés, akkor lehetsz bármilyen kemény, nem jössz ki győztesként.
2021. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván tisztában vagyok ezekkel, de ha mégis "sima" verekedesrol van szó, jo lenne, ha nem gyaláznának meg.
2021. aug. 2. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Box.
2021. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De az nem rossz annyiból, hogy a foldharcban gyenge lennék? Mert ugye az utcan, sok esetben van birkózás is.
2021. aug. 3. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Utcán nem akarsz birkózni, mert míg 1 embert tekergetsz, 6 agyonver lapáttal. Természetesen a birkózás is szuper jó és átlag embert úgy állítasz fejjel bele a betonba, ahogy akarsz, de én pont ezért a boxot jobban szeretem utcán. Ott csak 1 ütéssel kivégzel bárkit, akinek jó eséllyel nem lesz semmi baja, csak 10 percig alszik a földön. De ha te birkózóként valakit szétkensz a betonon, akkor azt már csak kanállal szedik össze, aztán mehetsz börtönbe.


Átlag embernek esélye nincs közel kerülni egy boxolóhoz, mert amint lép egyet, már meg is blitzeled és K.O. Utcára nem kell több a boxnál. Láttam boxolót 3 ember ellen is, dude elment egyszer balra, ütött egyet, egyel kevesebb. Aztán jobbra ugyanez, majd megint balra. 3 ütés, 3 másodperc, 3 alvó ember. Aztán megfordult és elsétált. Gyönyörű volt, én meg jót röhögtem, mondom ez igen. :D Még én is alig láttam, hogy mit csinál, olyan gyors volt, pedig én is boxoló vagyok.

2021. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7: Egyetértek, hogy a birkózás nem a legjobb, ha nem 1-1 van, mert a haverjai szétrúgják az oldaladat/fejedet, ha földre viszed a harcot.


"Ott csak 1 ütéssel kivégzel bárkit, akinek jó eséllyel nem lesz semmi baja, csak 10 percig alszik a földön"


De ehhez annyit hozzátennék azért, hogy ez a "jó eséllyel" max úgy igaz, ha mondjuk füvön bunyózol. Ha 1 ütéssel kiütsz valakit, akkor azért ott bőven van esély, hogy hátast fejjel tompít és ha ez betonon történik, akkor simán lebénulhat egy életre vagy meg is halhat. Rengeteg ilyen videót láttam, ahol pattant a fej a betonon és írták a kommentekben, hogy agyrázkódás/bénulás/halál, a másik srác meg ment a börtönbe. 2 élet tönkremegy sokszor valami jelentéktelen dolog miatt, mert egyik se akarja, hogy "meggyalázzák".

2021. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dux-ryu ninjutsu, Yellow bamboo, Ryabko-féle Systhema, Leung Ting Wing Tsun ezeket toljad keverve bástya' igazi univerzummal összeolvadó sztrítfájtör leszel
2021. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!