Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy tetszett a freestyle bmx...

Hogy tetszett a freestyle bmx és a gördeszkázás az Olimpián? Jó, hogy ezt a két sportágat betették az olimpia programjába?

Figyelt kérdés

Én speciel nagyon örülök neki, mindig is szerettem az extrém sportokat (nézni :)), és valóban kellett némi vérfrissítés, elismerés a bmx-eseknek és a deszkásoknak szélesebb körben is.


Illetve ezek nem is doppingigényes sportágak, kreativitásra, technikára van szükség, a cucc itt vajmi keveset érne.



2021. aug. 8. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz dolog, szerettem volna deszkázást nézni, de kb sehol nem volt fent és még utólag se tudtam megnézni csak pár összeállítást. Meg sok helyen olyan küzvetítők voltak, akik a trükkök nevét se tudták,nem hozzáértő emberek vannak olyan pozícióban, szóval ezt orvosolniuk kéne.
2021. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Színesebbé tette a versenyt. Én felvenném a netballt, a teqballt is. Emellett a sakk is része lenne a műsornak, nem lenne külön olimpiája.
2021. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Dedózás, de a Breaktánc is az lesz Párizsban. A stradbirkózás (homokban) viszont maximálisan olimpiára való.
2021. aug. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon pozitív volt, bár csak a BMX-döntőt láttam véletlenül de annyira jó volt hogy ottragadtam.


A deszkás kiscsajt még meg akarom nézni valahol.


Remelem maradnak ezek a sportok

2021. aug. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Inkabb az aerobicot(tornat) kene betenni ezek helyett.
2021. aug. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem jó és nem tetszett.
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
29%
Szeretem nézni, de szerintem olimpián semmi keresnivalója. Mint ahogy több más sportágnak sem.
2021. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem miért kell kölköket profi sportolóba hajszolni. Olimpián minimális indulási kort kellene bevezetni ami 16 év
2021. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
8, be van vezetve, most 14 év. Szerintem is kevés, bár vannak olyan sportágak, ahol fiatalabban érik el a csúcsot a versenyzők, és hamar kiöregednek. Lehetne akár sportáganként változó.
2021. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
azért kellene a 16, mert ha egy 15 éves olimpiai bajnok (lásd Egerszegi is) akkor az nem 2 nappal korábban kezdte. Tornászlánykák szintén.
2021. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!