Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszkát ajánlatok...

Milyen deszkát ajánlatok kezdőknek?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el, van egy deszkám de az nagyon gáz szóval venni akarok egy újat csak nem tudom milyen legyen tippeket pls
2010. aug. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Gördeszka?

(Gondolom az, de lehetne még snowboard, vagy surf, vagy még 20 másik)

2010. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gördeszkára gondoltam
2010. aug. 30. 09:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam már egy gördeszkát ami tetszik de nem tudom hogy ez jó lenne egy kezdőnek : [link]
2010. aug. 30. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy az egyben ezt a szart vettem meg én is. :D Tanulni jó az első 1-2 hónapra, igaz nyikorog mint a szar, de a lap nem rossz. Az első ollie-nál amit 2 lépcsőfokról ugrottam, kettétörött a lap, igaz 1,5 hónapig minden nap nyüstöltem így nem csoda.


Szerintem jobban járnál ha összeraknál magadnak egy deszkát 30 ezer körül, mert ha törik a lap, akkor csak lapot kell majd venned, ezt viszont lehet dobni a kukába mert a kerekek és a felfüggesztés semmit sem érnek.

2010. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha volt ilyen gördeszkád a griptape-ja milyen?
2010. aug. 31. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!