Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez közép kezdőknek jó gördeszka?

Ez közép kezdőknek jó gördeszka?

Figyelt kérdés

hát ilyen haladó-kezdő göris vagyok, tudok impossible-t meg manualozni meg shove it ot....szal nem vagyok "király" de azért alapokat tudok.. nagyjából... itt van egy göri amire kiváncsi lennék hogy mi a véleményetek, hogy nekem megfelelő lenne e... mert eddig mindig ilyen tescos szarokkal tanultam meg valamennyire egyhelyben trükköket csinálni, szeretnék mostmár menni is a görivel ...ennek az adatai:

A Top Board gördeszka jellemzői:


- kerekített végek

- kanadai juhar deszka

- ABEC 7-es króm csapágy

- 54 x 36mm-es, 100A keménységű kerekek

- 5" megerősített alumínium tengely

- a gördeszka mérete: 78x20x1,1 cm

- maximális terhelhetőség: 110 kg

Ja és 16 éves vagyok súlyom 50-58 kg között van...

magasságom:165cm


2011. okt. 7. 15:32
 1/5 anonim válasza:

Rossznak nem rossz nekem egy kicsit szélesnek tűnik de az biztos hogy megfelel...

Alap deszkák után nagyon furcsa lesz de rá lehet érezni...

Én is "Tescos" szarokkal tanultam utána az elementel ollie-zni se bírtam egy darabig....

2011. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 11. 16:35
 3/5 anonim válasza:

hát báttya olyan kezdő nem lehetsz ha adod az impossible-t b@szod!

http://www.youtube.com/watch?v=CBodkaiVUA0&feature=fvwrel

2011. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát báttya sajna adom az impossible-t....mondjuk na jó annyira nem, mondjuk úgy hogy én más tactikal csinálom, nem fordítom el a lábam, annyira...de gyakorlatilag már menne elég jól egy normális görivel.... :\
2012. jan. 15. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen top board deszka 9 ezer forint és nem ér semmit kb egy ugrás azt széttörik figyelj 20 ezer forintért összeraknak neked egy rendes deszkát csak ne vmi csöves boltba menj el hanem olyan üzletbe ahol márkás deszkákat meg alkatrészeket árulnak csomo féle lap közül válogathatsz 8000 ft.ért pl darkstar,superior,almost lapok közül van csomo de tudsz rendelni pl www.garagestore.hu oldalról keresgélj vannak jó akciók általában. Az én deszkám is 20 ból lett összepakolva és elég jól birja, szánj rá egy kicsivel több pénzt ha nem akarod hetente cserélni a lapokat szerintem.
2013. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!