Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fekete Laci bácsi egy kocsmai...

Fekete Laci bácsi egy kocsmai verekedésnél tudna még meglepetéseket okozni,ha egy karatés évadzáró buliba csöppenne be, ahol Laci bácsi volna a kidobó?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Laci bá azért Laci bá. Elég masszív szerintem. Lehetne neki csápolni, de ha az ellenfele nem erős, csak jó a technikája esélye nem lenne. Ha elkapná lehet félbe is tudná tépni a gyereket.

Ízületi szempontból nem tudom hogy áll még az öreg. Mert azért neki abból is komoly volt, a térdét is rughatták volna pár éve, meg se érezte volna. Most már lehet nem annyira masszív. De lehet tenne még csodákat.

2021. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pár hónapja 280 kg-t még simán felhúzott Laci bácsi nem is tudom hányszor a videóban.Alig erőlködött.

Szerintem dobálgatná a gyerököket, mint a ruhás zsákokat.

2021. okt. 23. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fizika az fizika, nem véletlen vannak a küzdősportokban súlycsoportok.
2021. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Atlag ember ellen meg a suhanc papucsozos csicska ciganyokat lenyomna, de egy komolyabb 100 kiloban levo kozepmezonyben levo birkozo vagy cselgancsos, kuzdosportos ellen sok eselye nem lenne. Hiaba szamit az ero azert a sulyemeles akkor is sulyemeles a sparring az meg csak sparring.. Ket kulon dolog
2021. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fekete, ha jól tudom, csak a saját maga által szervezett versenyeket nyerte meg. De ebben nem vagyok biztos.


Abban viszont igen, hogy egy birkózó hülyét csinálna belőle...

2022. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell ide nagy tudás, 1 fejre adott jól kivitelezett rúgás szerintem Lacibá't visszaküldené a nyugdíjba, az erős emberek nem a staminájukról híresek se a kitartásról.
2022. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekete egy csaló ahogy a fiai is. Csak olyan versenyeket nyertek, amit ők rendeztek a saját erősségeikre, és meghívtak maguknál gyengébbeket. Nem véletlen hogy olyanon versenyeznek a világbajnokságnak elnevezett versenyükön, hogy 13 versenyzőből 11 magyar, de például a 130 kilós golyót már a 13 ból 10 nem bírja... Ebből a hazugságból élnek évtizedek óta milliomosként, hogy ők a világ legerősebbjei, aztán soha az életbe még egy amatőr versenyt sem nyert egy Fekete sem... Nem hogy Országos bajnokságot, vagy világbajnokságot... Persze a magyar emberek 99,99% ának annyi esze van az erősember sporthoz, mint amennyi egy molylepkének van, így nem tűnik fel nekik, hogy hogy a fenébe lehet egy világbajnokságon 13 ból 11 magyar, vagy hogy juthat ki olyan, aki a 110 kilós golyót sem bírja? Hát úgy, hogy direkt ilyeneket hívnak meg...


Szóval meglepetést Fekete László csak azzal tudna okozni ha kitálalna a médiában az iszonyatos agymosásáról amit ebben a sportban művel, meg elmesélné azt, hogy régebben annyi koksz volt benne, hogy a kokszbeszállítói rajta milliomosodtak meg, de mivel így sem tudott egyetlen egy versenyt sem nyerni, kitalálta, hogy natúr lesz, saját szövetséget csinál és csak az indulhat akit ő meghív (nála gyengébbek). El is kezdett a karrier szépen felfelé ívelni. Persze az utóbbi 40 évben a molylepkeagyúaknak nem tünt fel, hogy hogy a fenébe lehet az ország legerősebb embere, ha sosem nyert még egy ob-t sem?!

2023. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 Válaszolónak elfelejtettem írni: Dehogy húzott 280 kilót. Minden súlyt elcsalnak! Crossfit tárcsákkal edzenek, ahol a 2,5 kilós ugyan akkora, mint a 25 kilós. Nem véletlen van 30 vágás abban a 40 másodperces videóban amiben azt mutatják, hogy felhúzta, és nem véletlen nem mutatják meg itt sem a súlyt, ahogy egyetlen egy világrekordjuknál sem. Az is mind bemondásra ment...
2023. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!