Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mosonmagyaróváron és környékén...

Mosonmagyaróváron és környékén milyen küzdősportokat vagy harcmüvészeteket lehetne tanulni?

Figyelt kérdés
gondolkodtam a wing tsunon de minden ember vagy ellene vagy vagy wing tsunos és istenití máday-t nem tudom már mit higgyek meg mit nem.és a google nem akar rendesen mükődni vagy idk de nem nagyon találok SEMMIT ezzel a témával kapcsolatban.

2021. okt. 24. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van már. Thai box, judo, karate kick box, kung fu volt pár éve, azok is főleg gyerekeknek.
2021. okt. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vin csúnt hagyjad,bohóckodásnak jó.Menjél boxolni vagy thai boxolni,azzal lesz olyan technikad hogy az utcán is ledurrantasz pár cigót ha beléd köt.
2021. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Wing tsunt véletlenül se. De tényleg. Pénz, idő és energia pocsékolás. Box, thaibox, kickbox, judo, bjj, birkózás. Ezeket keresd.
2021. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Google, facebook, stb hátha dob ki releváns találatokat...
2021. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem troll a kérdező, nehogy azt gondoljátok...

Érdekes, nekem működik a google. Nyilván kell egy minimális ész a kereső használatához (pl. tudni kell írni), de ennyi:

[link]

[link]

[link]

2021. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!