Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez teljesíthető?

Ez teljesíthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok 3 barátommal elterveztük hogy Misklocról ahol lakunk elsétálunk egész Budapestig ott eltöltünk pár napot hogy kiheverjük az utat aztán a balatonig onnan meg persze vonattal vissza.



Az út első része Egerig menne onnan át Hatvanba és onnan Pestre ezt úgy számoltuk hogyhogy kb 3-4 napig fog tartani Pestről Budaörsig onnan Velencéhez onnan Székesfehérvárhoz onnatól pedig egész a balatonig összesen egy hétig tartana az út.


Idő az meg van rá nekünk az étel is meg van oldva és a városokba a szállások.


Szóval lehetséges?



2021. nov. 20. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat Pesten csak egy napit töltünk
2021. nov. 20. 14:34
 2/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Egerig kezdjétek először aztán ha sikerül tovább.

Sosem szégyen feladni, már az is nagy dolog hogy belevágtok.

2021. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egerig valószínű sikerül mert már Tiszaújváros-ig lesétáltunk egyszer mai Miskolctól olyan 30 km kb szóval azzal nem lessz gond úgy őszintén az érdekel hogy teljesíthető e mert 1 nap kb 10 órát sétálunk ha hamarabb érünknel egy pontra akkor persze kevesebb vagy épp több
2021. nov. 20. 22:04
 4/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Azért Tiszaújváros és eger kicsit más.

Eger felé akkor 30 km az út ha légvonalban mentek, hegyen fel majd le.

Reálisan olyan 50km, és ott is lesz bőven emelkedő.


Én 30 kilómétereket szoktam a hegyekben túrázni komolyabb baj nélkül. Szintén Miskolci vagyok.

Kétszer mentem 50 kilómétert. Mindkétszer borzalmas izomlázam lett harmadnapra és felhólyagosodott a lábam.

Hólyagok ellen lehet védekezni jobb cipővel, de az izomláz brutális lehet.

Másnap még nem is volt annyira szörnyű.

Én azt tudom tanácsolni, hogy menjetek le Egerbe a hegyen keresztül, ott alszotok egyet, másnap haza Mezőkövesd felé.

Ez így egy hétvége alatt megoldható, nem kell szabit kivenni és kiderül mennyire bírjátok. 2 nap 100 km

2021. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!