Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van a karatenak súlyhatára?

Van a karatenak súlyhatára?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni karatezni, viszont van egy kis súlyfeleslegem és félek, hogy túl nagy darab vagyok a karatehoz és ugye vannak súlycsoportok a karateban.

Van esetleg valami felső határ ennek?



2021. dec. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A versenyen vannak súlyhatárok/súlykategóriák, nem az edzésen. Szerinted minden edzés előtt mérlegre állítják a tagokat?
2021. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, de gondolom nem fognak velem összeállítani egy velem egyidős,de 30 kg-val vékonyabb emberkével edzésen sem.

Vagy igen?

2021. dec. 11. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen?


Igen...

2021. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor csak versenyeken vannak súlycsoportok, értem.

Amkor emoatt nem aggódok, jentkezni is fogok karatera.


Köszönöm a válaszokat

2021. dec. 11. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nézem, még junior versenyeken is van kortól függően ilyen 70+, 78+ és felnőttben 84+ tól kezdődő, felső határt nem mondó kategóriák, amiből következtethetsz, hogy nagyobb emberek sincsenek eltanácsolva ezen sporttól. Nem biztos, hogy te lennél ott egyedül még gyakorlótársnak sem.

Amúgy: mi lenne az a súly, amin aggódsz, illetve kor, magasság?

2021. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!