Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi ártól kezdődnek a jó...

Mennyi ártól kezdődnek a jó airsoft fegyverek? több lenn

Figyelt kérdés

Euróban kéne főleg, mivel Szlovákiából vagyok. Már van egy ASG KWA M93R II GBB pisztolyom, ez 180 euró volt, ez akkor jónak számít, minőséginek?

Gondolom egy nagyobb fegyver, mondjuk egy G36-os többe kerül mint egy pisztoly, mondjuk 300 euróba, tehát az ilyen árú fegyverek már abszolút jónak számítanak? vagy még többet kéne rájuk költeni?



2021. dec. 26. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, nekem pont G36C-m van, én 360 dollárért rendeltem Amerikából. Full fém mindene, kiváló minőség és anyag, 10/10. 👌👌 De csak elektromossal úszod meg ennyivel. Ugyanez gázosból már 500 dollár. Vagy még lehet akár több is, de haverom bár nem G36-ot vett, hanem Tar-21-et, de mivel az gázos volt, az 500 Euro volt. Ő nem onnan rendelte, ahonnan én, azért van neki Euroban megadva az ár.


Lényeg a lényeg, hogy 300 körül már jók vannak, igen.

2021. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kösz a választ! még azt kéne, hogy hogy vannak az erősségek, tehát mi számít erősnek, magyarban van ez a 7,5 joule-s korlát, ez fölött macerás beszerezni airsoft vagy egyéb fegyvert ugye, de én láttam olyat is, ami 15 joule teljesítményt is csinál, mondjuk ez légfegyver volt.

Az már jó erős lehet, mert az én pisztolyom csak 1 joule-t csinál maximum, de nagyon erősen lő, legalábbis szerintem. Egy igazi fegyver amugy mennyi joule-s?

2021. dec. 26. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
a .22 lr olyan 200 joule és felfelé
2021. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A torkolati energia a lövedék súlyától is függ. Egyébként 200 euért már kapsz normálisat. Szerelőnél rendberakatod meg cserélsz egy hop gumit és príma
2021. dec. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3# 200 joule húha az már kicsit veszélyes 😂 nem fps véletlen? 200 joule az már egy elég durva fegyver ha olyannal mennél akkor akire rálősz az velszeg el fogja veszteni a fejét
2022. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# .22 -es kaliberre gondolt, élesre.
2022. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó de valszeg a kérdező nem arra gondolt nem is élesre
2022. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de élesre gondoltam bizony, viszonyítási alapul az airsoft/egyéb fegyverekhez
2022. jan. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!