Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri megvenni egy gagyibb...

Megéri megvenni egy gagyibb (15-20 ezres) Nike cipőt is vagy a minőségibb darabok 30 ezernél kezdődnek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
A Nike minőségről a következőket tudom mondani neked. Sokáig nem is gondolkoztam én ilyen kategóriás cipőkben mert kemény spórolásban voltam, kecóra gyűjtöttem és fogtam a lóvét ahol tudtam. Az utóbbi években már jobban mertem divatra is áldozni, így hát megvettem az első vágyott Airmaxomat 45 000-ért.Utcai, nem éppen intenzív használatban bírt valamivel több mint egy évet. A talpa teljesen elkopott, az orrésznél elvált a (gondolom) szintetikus bőr.Nem ezt vártam ettől a kategóriától, de az igazi pofáraesés csak ezután jött. Brutál jó kinézetű, színjátszós Airmax 720-as, 65 000 huf árban, kemény 7 hónap alatt kuka, úgy hogy alig volt rajtam. Mindkét légtalp leengedett, az orrész öt centi darabon levált. Nem tudom pontosan, de azt hiszem hogy fél év garancia van a cipőkre, de amúgysem tudnám érvényesíteni mert kint vagyok németben egy jó ideje, ezeket meg otthon vettem. Van még egy VaporMaxom, azt már szinte fel sem merem venni, úgy féltem, álltjában talán nem lesz baja. Mindhárom cipő márkaboltban lett vásárolva, nem hamisítvány. Újonnan rohadt jól néztek ki, de az anyag és gyártási minőség kritikán aluli, egy legalja kínai cipő tartósságát hozza. Nem sportoltam bennük, 83 kiló vagyok, nem mostam mosógépben, szóval a hiba az nem nálam a felhasználóban keresendő. Összehasonlításképpen régi Adidas cipőim több évet bírtak alattam.
2021. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Milyen sportra, milyen célból?


Futócipőből a belépő kategória (pl. Downshifter, Revolution), szvsz csak nagy akcióban vagy kiárusításkor éri meg, mert a 10 ezer alatti Decathlonoshoz hasonló minőség, míg ezek 15-20 ezerbe kerülnek.

2021. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!