Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Birkózó srácok, titeket...

Birkózó srácok, titeket mennyire zavar, hogy abban a feszes ruhában azt is látni, épp merre lóg a szerszám?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Én viszont azt szeretem, amikor a feszes úszómezben a mellbimbóitok melyik merre áll.
2022. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
23%
Azt mondd meg nekem:miért kell AZT szégyellni?Minden férfinek van.Nekik is ugyanolyan.Egyébként:Nézd meg még egyszer a golyóidat.Biztos hogy a jobb golyód lóg lejjebb? akkor te egy csoda vagy,mert minden férfinek a B A L golyója lóg lejjebb
2022. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem kell, hogy jobban zavarjon, mint a hölgyeket a strandon hogy hogyan állnak (lógnak) a keblek. Vagy a popsi, amit aztán tényleg nemigen takar semmi.
2022. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha megvan benned a sport szeretete iranti vagy es imadod csinalni, akkor a loteri kutyat nem erdekel hogy esetleg egymashoz dorzsolodik az izzadt test vagy epp olyan pozban vagytok hogy a toke az arcodnal van. En bjj no gi edzesen hanyszor volt hogy a segge meg toke az arcomnal volt, volt hogy felmeztelen birkoztunk csuszkaltunk egymason senkit nem erdekelt. Maga a kuzdelem resze az ami vezerel es maga a sporterteke ami oriasi szerintem. Eros leszel tole massziv es meg ezernyi jotekony hatas.
2022. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!