Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miert mondjak sokan, hogy...

Miert mondjak sokan, hogy utcára a box a leghatasosabb?

Figyelt kérdés
Vegyünk pl egy boxoloval szemben egy mma harcost. Ha a boxolo nem üti le azonnal, az mma-s simán el fogja kapni valamilyen fogással, amiből egy boxolo ugyse tud menekülni.
2022. febr. 11. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert soha nincs egy 1v1, fejberúgnak ha leviszed. Ráadásul korrekt támadás se nagyon, élesbe úgy üt h ne tudj védeni se, senki nem kockáztat, pláne aki rutinos. Az eszközök ről nem is szólva.

A birkózás jobb lehet egyébként, csak az előbbiek miatt necces, plusz betonra vágni valakit veszélyes is. Sokan esés közben verik be ugy a fejüket h annyi. Nalunk volt nem rég ilyen, megütötte a másikat, szerencsétlen meghalt úgy esett.

[link]

2022. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Utcán miért lenne box vs mma? Nyilván azért a box az egyik legjobb, ha nem a legjobb, mert utcán képzett és edzett bunyós vs átlag ember van. Átlag ember ellen pedig semmi több nem kell, csak jól kell tudni ütni és jó lábmunka kell, ebben pedig a boxolók a legjobbak, mert csak ezt gyakorolják.
2022. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Azt lehetne kérni, hogy aki ilyen "uccán"-kezdetű kérdést ír ki, kötelezően megadja, hogy egyébként mennyi bunyóban vett már részt életében?


A legtöbb ember leéli úgy az életét, hogy ez a szám 0.


Túlképzelgitek ezt a dolgot.

2022. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Magyarországon 5 év alatt nem történik annyi tettlegességig fajuló utcai balhé, mint ahány önvédelmi szakértő meg bunyó-mester van a gyakorikerdesek.hu kommentelői között.
2022. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

ez így van, tisztelt 4-es.

de figyeld meg, majd jönni fognak a paranoiás self defense mesterek és fogják írni hogy "mit beszéltek, nálunk a nyolc kerben, meg csepelen, meg kőbányán, meg borsodban, meg szabolcsban az út kellős közepén kiszállnak az autóból aztán agyon verik egymást, úgyhogy rettegjetek, kattogjatok állandóan a bokszon meg a krav magán."

hagyjatok már...

2022. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
4# attól, h te fotelmegmondó ember vagy, aki ki se szakad otthonról, mert talán barátai sincsenek, attól még vannak bunyók. Csak a te virtuális világodba nincs.
2022. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Már többször leírtam, hogy Nógrád megyében élek 30 éve. Apám is itt élte le az életét, a barátaim is. Postás vagyok, úgyhogy minden napomat az utcán töltöm, de köszi, ha te jobban tudod, sensei.

A legdurvább konfliktusom az volt, amikor odajöttek hozzám a romák cigit/pénzt tarhálni, majd amikor mondtam, hogy egyik sincs nálam, akkor anyáztak egyet és tovább mentek. Ja meg egyszer random beugatott egy hajléktalan, hogy ha még egyszer meglát, akkor orrba vág. Be volt rúgva vagy narkózva. Én meg udvariasan mondtam neki, hogy minden nap erre járok, úgyhogy nyugodtan próbálja meg. Szóval szerintem túl lehet élni az utcát, pedig egy 170 centis srác vagyok.

De elismerem, előfordulhatnak balhék. Én is hallottam már rázós eseteket. Meg én is nézem az RTL híradót, tudom, hogy vannak durvaságok. De ember, ne toljátok már túl a paranoiát. Úgy készültök az utcára, meg úgy kattogtok évek óta ezen az ökör önvédelmi szarságon, mintha veletek minden héten történne valami bandaháború. Olyan kínosak és szánalmasak vagytok, hogy az nem igaz.

2022. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Én egy hete vagyok itt, ne általánosíts. Bunyóztam több helyen, késharc stb. Az utcán is elégszer. De abban igazad van, a bunyók inkább este, pia drog után vannak, bulikba, kocsmákba, stb. Egy postást meg nem fognak nappal megtámadni, te viszed a zsét plusz közszolgálatot ellátó személy vagy, szóval na. Ha van tapasztalatom, miért ne próbáljam megosztani fiatalokkal, 40 vagyok szóval a kijelentésed amivel a hozzászólókat minősíted, nem frankó. Biztos sok okoskodó is van, 17 évvel meg 0 bunyóval a háta mögött, de akkor is.
2022. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Szóval te ilyen sokszor bunyóztál már utcán és kocsmában? Elképesztő arc lehetsz. Felnézek rád. Hihetetlen! Kérlek mesélj nekünk. Sitten is voltál? Kellett már újraéleszteni? Késharc milyen?

Oszd meg velünk, fiatalokkal, hogy mire számítsunk, amikor kilépünk a lakásból a sötét, gonosz utcára!

2022. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

2:

Csak önvédelmi szituációban nem átlag ember talál meg téged, hanem késes cigók. Ott meg nem ér semmit a boksz se, a kés mindig élesebb lesz.


7:

Nógrád jobbik részét ne akard már összehasonlítani Borsod gázosabb és lassan már átlagos részéhez (utóbbi hála annak, hogy Miskolc-Avasról adtak pénzt a sok drogos cigónak, hogy költözzenek el).RTL Klubon és társain nem is nagyon fogsz hallani, csak azokról az esetekről amik már tényleg olyanok, hogy eljutnak a médiához. De ne állítsuk már be úgy, mintha minden szipiszupiszuper lenne, miközben már alig van olyan város, ahol fényes nappal nem futnál bele egy kötekedős szipus cigóba.

2022. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!