Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó ilyen airsoft fegyverrel...

Jó ilyen airsoft fegyverrel kezdeni?

Figyelt kérdés

mennyire jó ez a fegyver kezdésnek?

még kiskorú vagyok és csak így haverokkal akarok játszani és nem profikkal!

előre is köszi

link: [link]


2010. szept. 11. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem értek hozzá, csak kezdő szinten, de én régebben még rugóssal játszottam:P Ilyen shut gunnal. Ilyesmivel:

[link]


Ahhoz képest a tiéd jó:D

2010. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15 ezer? ez vmi irtó nagy kamu lehet

egy kinai G36c is inkább 40k (JG)

2010. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jobb?

2010. szept. 14. 08:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy ez? Végülis csak haverokkal akarok...


[link]

2010. szept. 14. 08:51
 5/9 Einon válasza:
szia ! hülyeséget ne vegyél... AEG ( elektromos automata) fegyvert lehet venni már 27 ezerért is bármelyik airsoft szaküzletben. Gondolom te is tudod, hogy ezeket csak 18 év felett lehet használni és csak teljes szem védelem mellett ? Amúgy ha felnézel a softair.hu oldalra ott vannak szervezett játékok az egész országban. a legtöbbön lehet fegyvert bérelni 3500 huf/napra. ha csak kezdő vagy inkább megéri bérelni a haverokkal és így kipróbálni...
2010. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

felnőtt felügyelettel, főleg szülőivel, 18 év alatt is játszhat. A softair nem az isten és nem hatóság. persze MASZ-os szervezett játékra nem mehet


egyébként meg védőszemüveg alap, akár munkavédelmi boltban is megveheted negyed annyiért mint egy airsoft szaküzletben

a 0,5J-os csodákat meg felejtsd el, csak pénzkidobás

2010. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vettem elektromos pisztolyt 4ezerért és egy rugós AK-t 7ezerért amiből rohadt olcsón kijöttem és nem voltak ratyik.
2011. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na igen, de ahogy írtad, mindkettő rugós!
2011. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló:Tanulj emg olvasni ember ELEKTROMOS PISZTOLY ÉS EGY SPRINGES AK !
2011. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!