Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft fegyverrel milyen...

Airsoft fegyverrel milyen sérülést lehet okozni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy szemet ki lehet vele lőni (ha nem vigyáz az ember).

Az orrot el lehet vele törni, vagy súlyosabb sérülést lehet okozni vele, a gumilövedékkel?


2010. ápr. 3. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h az orrot eltöri. amúgy nem gumi a lövedék, hanem műanyag. De elég komoly sérülést tud okozni, nagyon fáj. de mondjuk ez függ a fajtájától is.
2010. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát eléggé fájdalmas.Ha eltalálnak akkor ott lesz 1 lila folt, rosszabb esetben vérhólyag. De megfelelő védőfelszerelés mellet mindezek elkerülhetőek.
2010. ápr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, airsoftoztam már én is, tudom hogy működik, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha pl. rálőnék egy védőfelszerelés nélküli emberre (az arcára) néhány méterről akkor az miylen sérüléseket okozna neki?
2010. ápr. 4. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

ne lőj emberre arcára pár méterről

ruhájára talán, de fejre ne

meg kell tanulnod kontrolálni magad

2010. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jajj de "okos" vagy...hallod, nem akartam fejre lőni, csak kérdeztem. de nem tudtál választ adni csak oltani. minek????

ha azt kérdezem hogy mikor volt a mohácsi csata akkor az nem válasz hogy "ne akard tudni"....a te válaszod is kb. ilyen volt

2010. ápr. 9. 14:40
 6/13 anonim válasza:
Hát,én nem voltam még játékon,de úygtudom hogy ott nem is szabad pár méterről arcon lőni vkit, illetve ha megteszed védőszerelés nélküli áldozatot akkor piros pöttyök lesznek az arcán ha pedig szemen találod akkor megvakul :S
2010. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pl. lazán kikapja az ember fogát. Járt már egy pár ismerősöm így. Mondjuk ott a komolyabb majd az az ár lesz, amit a fogorvosnál fizet ki az ember.:S Orrtörésről még nem hallottam. De a fogakra tényleg nagyon vigyázni!
2011. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Amugy nem faj ha van szerelesed egyaltalan, egyszer kertben meglotte a tesom az allamat par meterrol az nagyon csipet es volt egy olyan mint a szunyogcsipes,par perc es elmulik, Faj de megeri jatszani :D
2011. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de "okos" vagy...hallod, nem akartam fejre lőni"


nem oltás ez

a kezdők simán lőnek fejre, bárhová, eszetlenül locsolva mindenre ami mozog, erre mondtam


az airsoftot ésszel kell játszani

talán azért nem is engednek sokan 18 alattiakat játékra

2011. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

[link]


Mindez függ a fegyver erősségétől is.400 fps fölötti az már nagyon adja.AJÁNLOTT A VÉDŐFELSZERELÉS PL MASZK.Testre meg csak ruha azt had szóljon,

2012. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!