Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő motorosként motoros üzlet?

Kezdő motorosként motoros üzlet?

Figyelt kérdés

Kezdő motorosként szeretnék motoros ruházatot venni (sisak, dzseki, cipő-lehetőleg magasszárú-, kesztyű és térdprotektor). Melyik üzletet ajánlanátok Budapesten és környékén?

Első körben nem szeretnék egy vagyont költeni rá, kezdő szettet keresek, amit majd aztán "csinosítgatok".

Mindezt lányként, szóval az is fontos szempont, hogy női ruházattal rendelkezzen az adott üzlet.



2022. márc. 20. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

superzone.hu

motoroazis.hu

darazsgarazs.hu

shox.hu

2022. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
futár motorosbolt esetleg? elég jó áron vannak a termékek ahogy nézem és egész jó a választék.
2022. márc. 20. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ott csak alkatrészt és gumiabroncsot vettem eddig, a ruhákról nem tudok nyilatkozni, Roleff márkából volt kabátom sokáig, meg voltam vele elégedve, nyárra nem volt jó, hidegben igen. Igazából el kell menni mindenhova és felpróbálni a cuccokat, nem szabad megvenni azt ami abban a pillanatban tetszik. A felsorolásból még kihagytam a kelomotor.hu-t, ott is vannak jó cuccok.
2022. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

superzone.hu


motoroazis.hu


darazsgarazs.hu


shox.hu


kelomotor.hu


rider13.hu


Így teljes a lista :)

2022. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fokt még kimaradt a listából, meg Moto.hu se rossz.
2022. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha, köszi! Ez nagyon sok üzlet, a legtöbbnek már utánanéztem, de akkor jobbab bele kell ásnom magam.
2022. márc. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!