Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fekete László tényleg a világ...

Fekete László tényleg a világ legerősebb embere, vagy ő egy sarlatán?

Figyelt kérdés
Hallottam ezt is azt is
2022. márc. 26. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Több versenyszám van, van amiben világcsúcstartó volt..
2022. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Valójában egyik sem. Nem sarlatán, hiszen erősember versenyeken ért el eredményeket. De nem is a világ legerősebb embere, mivel ilyen versenysorozatot nem nyert meg, csak egyes versenyeit ezen versenysorozatoknak.
2022. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Az igaz hogy megevett egy egész grillcsirkét együltő helyében, vagy egy négyszemélyes húsostálat eltüntetett 20 perc alatt.De az öreg nem naturál volt.Tolta ezt a natúr dolgot, mert a reklámszerződésekhez ez kellett, pl a kőbányai kikötötte neki, hogy csak akkor szponzorálja ha sehol meg sem említi a teljesítménynövelőket.DE! a valóság az, hogy akkoriban két ütős cucc volt, amivel a magyar súlyemelők és erőemelők készültek, és talán a legjobb két cucc volt, amit akkoriban kis hazánkban forgalmaztak.A pakisztáni és az iráni tesztó.Nos gyerökök, szerintem akik itt írogatnak nagy részük nem tudja mi volt ez.Nem felütött cumó volt, hanem eredeti import, olyat tolt, mint az IFA 5.ben, mikor a sanyi bácsi a munkásbakanccsal megdundizta.laci bátyánk sem vetette meg ezt.De ha jól emlékszem csak ez ment nála, de ez nem kis mennyiségben.
2022. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És Nerobolt nem nyomott? Vagy azt akkor már nem gyártották?
2022. márc. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem nyerte meg a világ legerősebb embere versenyt. Még dobogón sem volt
2022. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Amit nyert, az mind saját maga által rendezett verseny volt. Úgy azért könnyebb amikor te választhatod az ellenfeleid és a versenyszámokat az erősségeid alapján
2022. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6:

Ez mondjuk csak részigazság, mert előtte nyert európa legerősebb embere versenyen, illetve világ legerősebb embere egyes fordulóit is nyerte, de sorozatot nem nyert egyrt sem. Ezeket nem ő rendezte, az már utána volt.

2022. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Saját szövetséget alapított ahol saját szabályok alapján versenyeztek, meghívásos vb-ket rendezett ahol csak gyenge amatőröket hívtak meg hogy mindig győzhessen. Doping vizsgálat nem volt szóval mehetetta koksz ész nélkül.v
2022. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sarlatán, de ez csak vélemény.
2022. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sarlatán egyértelműen. Soha nem nyert még egy országos bajnokságot sem. Ő a médiában kinevezte magát a legerősebbnek.


#7. Pontosítanék: Európa legerősebb embere versenyt is ő szervezte és ő hívott meg magánál gyengébbeket mint mindig. A youtube csatornáján "strongman academy" el is szólja magát az egyik videóban: "csak azért hívtam meg, mert tudtam róla, hogy nem tud 200 kilós golyót emelni, én meg tudok"... VB. selejtezőt sem nyert soha, elmondja ezt is az egyik videójában. Jókötésű kézilabdás volt, és valaki felkérte hogy kezdjen bele ebbe a sportba, aztán mikor belekezdett egyedüliként, őt küldték a vb-re.


Strongman avademy oldalán fent van a pályafutása összes versenye. Azokon kívül amiket ő rendezett és ő hívott meg magánál gyengébbeket, nem nyert soha egyetlen erősember versenyt sem. Nézd végig a videókat ha nem hiszed.

Az ő és a Miklós világcsúcsai meg mind bemondásra mentek. Egyiknél sem volt se mérlegelés, se hivatalos bírók/bizottság a rekordbizottságtól. Csak rámondták az eszközre, hogy ennyi kiló... Lásd: rekordok napja...

2022. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!