Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hapkidonak van önvédelmi értéke?

Hapkidonak van önvédelmi értéke?

Figyelt kérdés
Hasznos önvédelmi rendszer a hapkido, ad(hat) jó önvédelmi készségeket? Mennyire hasznos harcművészet?

2022. ápr. 21. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Az Európában, különös Magyarországon Hapkido néven eladott baromság egy kamu. Sportértéke nulla. Önvédelmi értéke pedig a gázspraynak van még mindig, haver. Ha valakinek a gyakorikerdesek.hu-n kell kutatni az önvédelemi titkát, az úgysem fogja semmilyen harcművészettel vagy küzdősporttal megvédeni magát Lakatos Rikárdó és a testvérei ellen.
2022. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Judo jobb választás lehet ilyen téren vagy az sem annyira?
2022. ápr. 21. 21:19
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Mi a terv?
2022. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

1-ső beelőzőt..

Vagyis képzeld el egy adott szituban:

Egy átlagos járó kelő vagy,és jön az ilyen ubul,és ügye elkezd kötöszködni hogy "miva miva,bajod van?"..

Ugyebár ubult sikerült leküldeni és jön günter,lajos,józsi és jól el kalapálnak,és mit értél el vele?

2022. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

esetleg börikébe mész,és ott nem lesz ilyen hogy 1 vs 1,majd 5 vs 1 az fürdö alatt és nincs bizonyíték se semmi

2022. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
23%

A hapkido tipikusan az a harcművészet, amit ha nem gyerekkortól kezdesz, esélytelen megfelelő szintre jutni. Túl sokrétű, túl összetett.

Mintha egyszerre akarnál tanulni aikido-t, taekwondo-t, és jujitsut.

2022. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Én nem tudom mi van itt gyerökök, de rendesen körberaknék innen bárkit, legyen az bármilyen rúgkapálódzó harcművész.

József 58F kőműves.

2022. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Te erőemelő is vagy, ugye Jóska? Közös edzés valamikor? Fogadjunk, hogy a te guggolás maxod nekem bemelegítő széria.
2022. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Kiscsihuszár!

Te megfőné attól a melótól amit én egy nap csinálok.

Cementes zsákot hármat felviszek az emeletre.

magadfajta városi megmutatomaterembenmagamoszt durrantok egyet féle kispistikák kihullanak innen pár óra alatt.

Neked se jósolnék többet.

2022. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Amíg te a cementes zsákokat viszed az emeletre szaros gatyában, addig én csinálom a milliókat az irodában ücsörögve, pasziánszt tologatva, pacifül!
2022. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!