Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Normális az, hogy egy küzdőspo...

Normális az, hogy egy küzdősport edzésen rendszeresen cserélődnek az emberek?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben kezdtem ide járni, azóta teljesen más emberek járnak ide, mint mikor elkezdtem. A társaság kétszer lecserélődött. Jönnek emberek, járnak pár hétig-hónapig, aztán eltűnnek, jönnek helyettük mások.

2022. máj. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én jártam már egypár helyre de egy kemény mag mindenhol volt, akik évek óta jártak oda. Valamit ez mond az edzőkről ha nincs rendes tanítványuk. Vagy lehetsz te az :D
2022. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen normális,ha küzdösportrol van szo. (Csak keveseknek ad sikerélményt!)
2022. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hobbista küzdősport edzések az elmúlt 10-15 évben pont annyira felhígultak, mint a konditermek. Átjáróház.
2022. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk van fix brigad meg vannak akik cserelodnek. Ha ott mindenki cserelodik akkor gondolom noname xar hely.
2022. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy keménymag, nagyjából 10 ember, aki általában ott vannak (igaz, kis dojo vagyunk).


Illetve, vannak azok, akik megnéznek egy-egy edzést, járnak rövidebb-hosszabb ideig utána eltűnnek és többet nem hallunk róluk.


Egy régebbi dojo-ban esett szét teljesen a társaság, mivel kiderült az oktatóról, hogy elsikkasztotta a vizsgapénzeket és volt pár elég zűrös ügye. Ott inkább a bizalmi vállság miatt történt a dolog.


Ha fluktuáció van, annak lehet több oka is és nem biztos, hogy Te kezdőként, kívülállóként látod ezeket az okokat.

2022. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!